• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] DylanC


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :Jon Keenann
2. Administrātora niks spēlē : Dlyan Colucci
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
https://prnt.sc/if5p50   https://prnt.sc/if5p7n
4. Apraksts par situāciju : Iemeta jaila terras laika un izgaja off, nepasakot nevienam adminam, lai iedod unjail kautvai pats atzinas ka sajauca.

Owens redzeja abus SS, bet vinam tapat bija par maz pieradijumu.. ???

Maniju Dlyanu foruma(chatojot un raxtit topikos) tapec centos sazinaties gan PM gan chata.. bet bez atbildem.

Kratu savu galvu... vnk kratu!

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

es ar tevi gāju pa labo, bet ok. rekur video.

1. Tev kaut kā mainijās krāsa mašīnas kad tieši uzspecoju, no gaisi zaļas uz tumšu kaut kādu, tas ir video redzams, pirmajās sekundēs tālāk, es redzu kaut kur terru? - nē , man nebija logos kad kāds sāktu terru, domā es varēju zināt kad terra bija? es tieši tikko biju ienācis serverī un tu uz policistiem šauj tas ir terrās jādara? ir jāšauj pretinieku banda nevis polciistus, tālāk es atvainojos kad iemetu terras laikā tevi, jo es nezināju par to, un vēl teicu, kad jāsagaida lielāks lvl, lai izmet tevi, bet to tu laikam nesaprati, nu tad lūk pierādījums:

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vienkārši nē :D

 

Pasties, cik tev viss pārējais lēnām lādējas, nevaino mahu... Pēctam.. tavā video tu uzspeco 06:14 bet es savā screen 06:15 esmu uzraxtijis /b TERRA..

Pa mentiem sākumā dažas lodes pašāvu, jo redzēju, ka pretinieks stāv afk...

Labi, tu teici ''jasagaida lielāks lvl'' , bet tu kādām pateici lai izmet mani, ja tu pats beidz spēlēt?!?? Kā arī es reku sūdzībā augšā raxtiju, ka Owens atteicas unjailot redzot šitos 2 ss, tas tikai nozīmē, ka tu nepateici nevienam, bet PC biji.

Link to comment
Share on other sites

Aj šie jaunie admini nekam neder!

 

Mazi 15 gadnieki, kas domā ka ir tagad pasaules galvas - jo redz ir acc! smieklīgi :D

 

var taisīt var netaisīt te sūdzības, vienmēr te kautko gudru un jaunu uzdomās!

 

Agrāk ACC bija sakarīgāki, bet šitie degradē visu serveri un tauta zūd!

Edited by Keitija
brīdināts | Keitija
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...