• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Jame_Crawford, OOC insult.


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Ron Cardillio


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jame Crawford


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Noķērām čali kuram kaut kas nepatīk, un aizvainoja mani OOC. :( 


4. Kā vainas dēļ tas notika : Nez


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://prnt.sc/ige7ft


  • Upvote 4
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Man jūs abi reāli nokaitinājat, man jau sāka apnikt teikt vienu un to pašu, bet jums vel aizvien nekādigi nevarēja dalekt. Tapēc izspruga tas vārds, a ko darīt, kad izprovicē mani. Šitie baigie "RP" menti pēdeja laikā domā par daudz no sevis. Kad ja tik uzrakstīs pāris komandas kā /find id, ja pat neko par characteru nezin, tad baigi atradīs zinās vārdu utt...  

  • Upvote 4
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt viņš nav servera spēlētājs, bet gan administrators, nepareizi iepostots. Otkārt es nesaskatu nekādu aizvainojumu, vārds ''losis'' tulkojumā ir alnis un tur es neko tādu nesaskatu, saprastu, ja viņš būtu jūs nosaucis par ''lohu'' vai kaut kā tā. Jūs jau īstenībā ar esat pie vainas, izvediet cilvēku no pacietības, bet īstenība tur nekāds OOC insūlts no administratora puses nav, ja neziniet vārda tūlkojumu, lūdzu vairs nepostot sūdzības, ja neziniet vārda nozīmi, te tāpat ir totālākā aplamā sūdzība, jūs ar šo neko nepanāksiet. Reāli jūs jau esiet tādi kā Curt Collins, kas pa katru sīkumu ies un taisīs aplamas sūdzības, tiešām policija ir nolaidusies zemu, kad sāka vadīt kaut kāds pirktais līderis. Edited by kristaps`
newarn
  • Upvote 2
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

DarkijsMAD*, on 18 Feb 2018 - 5:12 PM, said:

 

Pirmkārt viņš nav servera spēlētājs, bet gan administrators, nepareizi iepostots. Otkārt es nesaskatu nekādu aizvainojumu, vārds ''losis'' tulkojumā ir alnis un tur es neko tādu nesaskatu, saprastu, ja viņš būtu jūs nosaucis par ''lohu'' vai kaut kā tā. Jūs jau īstenībā ar esat pie vainas, izvediet cilvēku no pacietības, bet īstenība tur nekāds OOC insūlts no administratora puses nav, ja neziniet vārda tūlkojumu, lūdzu vairs nepostot sūdzības, ja neziniet vārda nozīmi, te tāpat ir totālākā aplamā sūdzība, jūs ar šo neko nepanāksiet. Reāli jūs jau esiet tādi kā Curt Collins, kas pa katru sīkumu ies un taisīs aplamas sūdzības, tiešām policija ir nolaidusies zemu, kad sāka vadīt kaut kāds pirktais līderis.

Pirkārt šeit tev nebija tiesību postot. Kādēļ Kristapiņ viņu nedrīkst warnot? Nevar taču random sūdzībās izteikt savas dumās domas. Kādēļ tad ir warnots @Rickie?

Losis vienmēr ir bijis aizvainojošs vārds latviešiem, kaut vai tas nozīmē krieviski alnis, vai ķīniešu valodā cūka. Nosauksim vēl no citām valodām tūlkojumus. Vienmēr tas ir bijis slikts vārdiņš, tagad tiek nosūdzēts administrācijas pārstāvis un izdomāsim atrunas un patulkosim vārdu no citām valodām, smieklīgi.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Man jūs abi reāli nokaitinājat, man jau sāka apnikt teikt vienu un to pašu, bet jums vel aizvien nekādigi nevarēja dalekt. Tapēc izspruga tas vārds, a ko darīt, kad izprovicē mani. Šitie baigie "RP" menti pēdeja laikā domā par daudz no sevis. Kad ja tik uzrakstīs pāris komandas kā /find id, ja pat neko par characteru nezin, tad baigi atradīs zinās vārdu utt...  

 

​Takā es biju iesaistīts šajā situāciju, nevarēju nociesties un iepostot.

​Kā jau vairāk kārt esmu minējis, kad daudzi cilvēki nemāk zaudēt, iedomājas no sevis nez ko, un beigās tomēr zaudē.

​Šāds pats gadījums ir ar tevi Džokeli, piedod par vārdiem bet tā ir, agrāk biju labākās domās par tevi, bet pašlaik esi nolaidies līdz zemam līmenim.

​Un par tavu postu, tas nav attaisnojums izmantot lamu vārdus pret citu personu.

Edited by kristaps`
+1wp
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

​Takā es biju iesaistīts šajā situāciju, nevarēju nociesties un iepostot.

​Kā jau vairāk kārt esmu minējis, kad daudzi cilvēki nemāk zaudēt, iedomājas no sevis nez ko, un beigās tomēr zaudē.

​Šāds pats gadījums ir ar tevi Džokeli, piedod par vārdiem bet tā ir, agrāk biju labākās domās par tevi, bet pašlaik esi nolaidies līdz zemam līmenim.

​Un par tavu postu, tas nav attaisnojums izmantot lamu vārdus pret citu personu.

To kad tu biji tajā situācija ari nav attaisnojums lai tu te postotu. Tu mani reāli nokaitināji, ar saviem "Aizveries, sedies mašina" Utt, tapēc kad tu pats zināji kad tu biji kļudijies, bet tu tik saki davaj sēdi mašina. Vel kas tu nemaz negaidīji lai visu izrunā normāli, tikai kautko pļūti. Otr kārt, paneļiem grupa nedrīkst but ko es tev noņemšu. āā un vel kas man *** ko tu par mani domā, tu baigi augsti par sevi sadomājies, ķipa uzrakstīsi pāris rp komandas es esmu ments, un viss, es arestēju kuru gribu, nevienu nevar NEKĀDIGI palaist garam, jo tak viss tiek taisīts "RP" ceļa. Āksts tu esi.

  • Upvote 2
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Pirkārt šeit tev nebija tiesību postot. Kādēļ Kristapiņ viņu nedrīkst warnot? Nevar taču random sūdzībās izteikt savas dumās domas. Kādēļ tad ir warnots @Rickie?

Losis vienmēr ir bijis aizvainojošs vārds latviešiem, kaut vai tas nozīmē krieviski alnis, vai ķīniešu valodā cūka. Nosauksim vēl no citām valodām tūlkojumus. Vienmēr tas ir bijis slikts vārdiņš, tagad tiek nosūdzēts administrācijas pārstāvis un izdomāsim atrunas un patulkosim vārdu no citām valodām, smieklīgi.

DarkFlame netika warnots, jo apsūdzētais administrators atļāva viņam postot.

Tulkojums savu nozīmi nemaina.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kristap,beidz tak līst dirsā Džokelim tik publiski :D Kas tu bļe galīgs ujobaks esi? Svahilu valodā Losis nozīmē Cilvēks,kas ir piedzimis ar autismu. Tātad tas ir OOC Insults,kāda atšķirība bļe ko tas vārds nozīmē citās valodās? Tas vienmēr Latviešu literārajā valodā ir bijs kā apvainojums. Un neizdomā te kkadus attaisnojumus ja. Čist abo Loši esat bļe. Ejat nax nomirst. Pox par WP,neko man tas neizsaka.

Edited by kristaps`
Tu tikko to izdomāji +3wp
  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Protams, bez šī vārda varēja iztikt. Bet nu.. man ar nācies citreiz ko pateikt, kad totāli nokaitina.

  • Upvote 3
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...