• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] *Varios Los Aztecas Gang* #2


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Cortez_Ramzze


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Eddie_Stypler Video redzams, kā viņs brauc pie stūres ar spēd chaxx, pēctam uzmauc gaisā :) 


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Jo VLA bez hax neko nemā... VLA jau ir 15 spēlētāji banoti, un tas jau vairs nav normāli, ir jāņem nost līderis, jo nav vairs spēles gaita, un citām bandām, nav jēgas spēlēt. 


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://youtu.be/_TA1fX6eu4A Nesaprotu kas notiek ar kvalitāti, bet ja adminiem vajag čista redzēt labāk PM iedošu skype, pazvanīsi man, un redzēsi nicku, kad koplietošu ekrānu


  • Upvote 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Kr4, tu dabūsi banc pa cbug - 0.08, tu cbugoji <3

Edited by Kekss*
+1wp Lieks posts // Kekss*
Link to comment
Share on other sites

Kr4, tu dabūsi banc pa cbug - 0.08, tu cbugoji <3

Tas nav cbug! Tas ir kad uzspied šaut tēmēt . un ej pa labi... Tas ir vot šitas -

Un es daru lēni, lai nezkaitītos cbug + Man Blumentals admins teica, ka tā var ;) Uzredzi mazais. Edited by Ramzze1
+1wp Lieks posts // Kekss*
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

es vla biedrs :*

Kāds nahuy sakars ar līderi,viņš  jau nezina,vai viņš pieņem haxoru vai nē, nejau viņš nosaka kam haxot ,kam nē, ja pats spēlētājs grib haxot,tad lai haxo.

Edited by kristaps`
+1wp
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

es vla biedrs :*

Kāds nahuy sakars ar līderi,viņš  jau nezina,vai viņš pieņem haxoru vai nē, nejau viņš nosaka kam haxot ,kam nē, ja pats spēlētājs grib haxot,tad lai haxo.

Domā loģiski. Tie kuri bīja un banoti jau pa 2x un viņam ir piedrāzt :) Tu vispār domā ar ko? tagat šis cilvēks dabūs jau 2 banu, un vel turpinās haxot, jo līderim takšh vienalga. + Visiem jau apnika tie jobanie haxeri, to VLA līderi ir jāpārmāca, nevis sīkais glupasi, ar savāk cāļu smadzenēm neko nesaprot

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Jāpārmāca :DDDDDDDD             Tak beidz cept pirdienus uz pannas, savāc sava smirdīgajā BG haxorus un haxo pret mums, kur prob?

Edited by kristaps`
+1wp
Link to comment
Share on other sites

Esmu VLA,biedrs.

Ramzze1, on 25 Feb 2018 - 8:35 PM, said:

Domā loģiski. Tie kuri bīja un banoti jau pa 2x un viņam ir piedrāzt :) Tu vispār domā ar ko? tagat šis cilvēks dabūs jau 2 banu, un vel turpinās haxot, jo līderim takšh vienalga. + Visiem jau apnika tie jobanie haxeri, to VLA līderi ir jāpārmāca, nevis sīkais glupasi, ar savāk cāļu smadzenēm neko nesaprot


1.Kas tev traucē salasīt haxorman BG?
2.Tev krata ka VLA,puišiem ir lieki kred?
3.Filmē liec vid forumā un,tad zem segas ****** **** ****.
4.Tad neej gang,ja tev nepatīk ka hako.
5.Vēl pasaki ka pats nehako,tu vienkārši ir low gamers tāpēc iesvīsti :D
PS: Sūdzība aplama,jūs visi Ballas Gang esat pēdējie ***** Edited by kristaps`
+1wp
Link to comment
Share on other sites

mazie bomži atkal raud, tak ņehuj līst bandā, te ir samp.lv, serveris būvēts uz bugiem un hakiem.


Un es tajā video neredzu hax, vienkārši VLA biedrs ir dabūjis to burvju mašīnu no harija potera, kur pavelkot kloķi viņš uzlido gaisā.


SaneExcitableFairyfly-size_restricted.gi


mani nedrikst warn, jo man noteikti bus tapat pie dirsas

Edited by Kekss*
+1wp Lieks posts // Kekss*
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Tāpat bans tiks iedots par neatļautām palīgprogramām,jo šis ir Samp.lv serveris,un šeit jūsu saucamie haki ir nepiedodams pārkāpums! Ban 365!!!

Edited by kristaps`
brīdināts
Link to comment
Share on other sites

 

Esmu VLA,biedrs.

1.Kas tev traucē salasīt haxorman BG?

2.Tev krata ka VLA,puišiem ir lieki kred?

3.Filmē liec vid forumā un,tad zem segas ****** **** ****.

4.Tad neej gang,ja tev nepatīk ka hako.

5.Vēl pasaki ka pats nehako,tu vienkārši ir low gamers tāpēc iesvīsti :D

PS: Sūdzība aplama,jūs visi Ballas Gang esat pēdējie *****

 

Man nekas netraucē lai hakotu, bet es to nedarīšu, jo ir jāspēlē pa gidīgam nevis, kā jūs.. Liekat tak tos stulbos -REP, tie kuri spiež tie ir prost heiteri, un zin, ka man ir taisnība, bet jums nē. Keks :* Par ko man tur WP? Es ieliku atbildi, parādīju kas tas ir, un man par to WP WoW.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...