• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Jame_Crawford


Recommended Posts

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē :Rembo_Carizzo

2. Administrātora niks spēlē :Jame_Crawford

3. Pierādījumi par pārkāpumu :http://www.bildites.lv/a/nehrgw79#tf95cdxd Nav ss uzreiz kā saņēmu sodu, jo nedomāju, ka šis bus jāraksta...Un administrācija ir kaut cik saprotoša.

4. Apraksts par situāciju :Kroče, man sāka šaut, es bēgu. pēc kā izdomāju aizstāvēties jo zabal jau tie MDeri, uztaisiju qs. Man iespējams

speca dēļ, viss scrēns aizgāja uz labo pusi un neko neredzēju, tik čatu. DMeri iemeta par cs, bet es tajā brīdī tieši taisiju rr. Un sapratu, ka mani specoja un iemetis jebkura gadijumā jail. Es iegāju ig un uzreiz uzrakstiju, ka es izgaju off un lai iemet par qs, pēctam mani kravfords iemeta jail(2h) par- no soda neaizbegs-. Es šim cilvekam reportoju, lai uzliek normalu sodu, jo es godigi atzinos, jo zinu RP noteikumus. Un zinu kas draud par LogOFF... Šis dīvainais nesaprot, ka var redzēt ko viņam raksta, un vnk teica,- viņš butu redzējis, ja nocrashotu-.

KOROČE GRIBU TIK PATEIKT- KRAVPIDAR PISIES ***, JA LATVISKI NEJEĒDZ. #pisārānoLatvijas

Noteikti būšu atsēdējis šo laiku, līdz kāds normāls administrators izskatīs šo, bet gribu lai šim īpašajam cilvēkam pievērš lielāku uzmanību augstāk stāvošie. Un manuprāt, kad raksta pieteikumu uz adm, ir noteikums, ka latviešu valodai jābūt kaut cik normālai, ne tā? Un manuprāt, personīgus iemeslus nevajadzētu izmantot, lai sodītu (kravpidars zin par ko runāju)

 

#NostAr12GadīgajiemAdministratoriem

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ko tu vari raudāt, admin čata visu uzrāda, ja tev nocrashotu samps kā tu teici parāditos "TIMED OUT", bet par cik tu izgāji no spēles parādijas "Izgāja". Ko tādi mazie var raudāt un raudāt, tu gribēji izbēgt sodu, ķipa iziet ara, un nedabūtu jail. Tapēc kad tu tā izdariji iemetu uz 2h, ja nebūtu meiģinajis tā darīt būtu viena stunda. Pats vainīgs vien esi, vel pats raudi par to. Es 12 gadnieks? pēc tava teksta kurā ir tikai raudāšana var saprast, kad tev max ir 13 gadi.

Link to comment
Share on other sites

Ko tu vari raudāt, admin čata visu uzrāda, ja tev nocrashotu samps kā tu teici parāditos "TIMED OUT", bet par cik tu izgāji no spēles parādijas "Izgāja". Ko tādi mazie var raudāt un raudāt, tu gribēji izbēgt sodu, ķipa iziet ara, un nedabūtu jail. Tapēc kad tu tā izdariji iemetu uz 2h, ja nebūtu meiģinajis tā darīt būtu viena stunda. Pats vainīgs vien esi, vel pats raudi par to. Es 12 gadnieks? pēc tava teksta kurā ir tikai raudāšana var saprast, kad tev max ir 13 gadi.

Varam skype parunāt, redzēsim kuram te 13.

Es nepīkstu, pajol, es ieeju ig un uzreiz atzīstos, bet tu tāpat iemet jail 2h. Un saki, ka es bēgu. Tu galīgi atpalicis esi?

Visu kas notiek ar manu pc autist neredzēsi. Tu čista, ble dalbojobs galva sists. Pisies gulēt, tavu viedokli te vispār neprasiju.

Link to comment
Share on other sites

Šoreiz pieņemsim, ka nevēlējies izbēgt no soda, bet gan saņemt sodu. Būs unjail, gan jau puse būs atsēdēta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...