• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Jimmy Velasco


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Kai

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jimmy Velasco

 

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Da nezinu kas tas pa hax. Izsvieda no mahas un kkur tp. Kova tik ar katru dienu laikam sapis kadu anticitu kaut ko meginot izlabot.

Uzliku jums atbilstosu dziesminu visiem maniem LM bulbiciem. Izbaudat !

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :

 

https://youtu.be/4fG6TBcv6So

P.S. Ja jums vēl kaut kas pis smadzeni un vēlaties to pist arī man, tad padomājat kārtīgi, jo man ir vēl pāris video par taviem drauģeļiem.

 

Blee sitais ahujenais forums, ka met HTML kodus laukā kā edito.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Chali, tie nax haki, pats atlidoji uz spawnu un tad kaut ko gudri dirsi, tapec ari aizlidoji kaut kur . Varbut tas ir ieksheji speles bugs, tapec nesodi, ja pats haxo.

Link to comment
Share on other sites

Chali, tie nax haki, pats atlidoji uz spawnu un tad kaut ko gudri dirsi, tapec ari aizlidoji kaut kur . Varbut tas ir ieksheji speles bugs, tapec nesodi, ja pats haxo.

Pag, pag. Tu taču, vai arī tas bija tavs drauģelis kurš dirsa, ka ir vidars kā es "hakoju". Tad lūdzu! Liec iekšā video, nevis tukši dirs.

Skaidri redzams, ka tev hax, jo kads prikols būtu iekāpt tev manā mahā? Lai tevi no viņas izsviestu? Tak filtrē bazāru.

Link to comment
Share on other sites

Chali, es tevi izmetu no mashinas jo tu sedeji samizies ieksha, un tupi ieksha sedeji. Dirsi neprechom, taka veci, tev tur nobugojas, jeb tas ir speles bugs. Spriedis admini .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...