• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] James_Keziah_Delaney


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Matthew_Blumenthal


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : James_Keziah_Delaney


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Braucu garām šis sāk šaudīties virsū, šauj visiem pēc kārtas arī pat stacijā, visu dara bez RP pielietošanas.


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa. 


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)  http://bildites.lv/a/wnww3nxg#cfx5js8x


Link to comment
Share on other sites

Kur pierādijumi bilde kad tēmēju nopietni nesmīdini tautu vis bija ar rp kā nākas !

 

Izskatās kad tev būs occ insalt !

Edited by Morango_Haze
Link to comment
Share on other sites

Kur pierādijumi bilde kad tēmēju nopietni nesmīdini tautu vis bija ar rp kā nākas !

 

Izskatās kad tev būs occ insalt !

Kāds OOC insults? Es viņu nenodirsu lai man būtu OOC insults... Mani nodēmoja nekas nebija ar RP izkāpa no auto ārā un nošāva. 

Link to comment
Share on other sites

Kāds OOC insults? Es viņu nenodirsu lai man būtu OOC insults... Mani nodēmoja nekas nebija ar RP izkāpa no auto ārā un nošāva. 

 

Pierādi ka tavi vārdi ir patiesi ! SS Neder lai pierādītu šāda tipa pārkāpumu un tu piebrauci pie manis nevis es pie tevis un jau biju izkāpis no auto jo pa mani šāva takā liecies mierā !!!

Link to comment
Share on other sites

Pierādi ka tavi vārdi ir patiesi ! SS Neder lai pierādītu šāda tipa pārkāpumu un tu piebrauci pie manis nevis es pie tevis un jau biju izkāpis no auto jo pa mani šāva takā liecies mierā !!!

Skrīnā redzams ka tu tēmē man virsū. 

Man rodas jautājums. Pasaki cik stulbam ir jābūt lai cilvēks padomātu ka tu mani nenošāvi? Pēc tā kad viņš ir paskatījies skrīnu.

Tas ir samps šeit viss ir skaidrs, kad adminu nav on. Un tāpat vien nenāktu šeit sūdzēties. 

Link to comment
Share on other sites

Skrīnā redzams ka tu tēmē man virsū. 

Man rodas jautājums. Pasaki cik stulbam ir jābūt lai cilvēks padomātu ka tu mani nenošāvi? Pēc tā kad viņš ir paskatījies skrīnu.

Tas ir samps šeit viss ir skaidrs, kad adminu nav on. Un tāpat vien nenāktu šeit sūdzēties. 

 

Nop tu vienkārši postus krāj tas arī vis, un centies pierādīt kautko no sevis smiekli nāk :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...