• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Owen_Vendetta]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Jacky_Legend, bet SCR uzņēma Artis_Makaveli + Jonny_Has_Tomatos
2. Administrātora niks spēlē : Owen_Vendetta
3. Pierādījumi par pārkāpumu :

original.png

 

original.png


4. Apraksts par situāciju :

 

Šie cilvēki atrodas organizācija "CF", jeb "Columbian Family" (cerams pareizi), organizācijai ir aktīvs panelis, bet ja runājot par RL, tad aktīvs Mafijas aizstāvis, kas kontrolē Mafiju kamēr tajā nav tās boss, parasti to ievēl Mafijas biedri, ja boss ir pazudis vai nogalināts. Tā tad, ja Mafijai ir panelis, kas viņu pārvalda un ir aktīvs, tad kāpēc šī mafija/organizācija nedrīskt būt neviena biedra, tie ir jāmet lauka... Owens, saka, ka ir tāds noteikums, tad lūdzu parādiet, es izlasīju šodien visus noteikums kārtējo reizi, pat pārliecinājos, ka TUR nav rakstits par šādu iemeslu mest laukā! Pat mūsu "Patēvam" Pofo ir vienalga, galvenais, lai cilvēki erpo, ir aktīvi! 

 

JA JUMS SŪDZAS MAFIJAS, TAD BEIDZIET BŪT PAR "POTKABLUČŅIKIEM", KĀDS IEMESLS IR MEST ĀRĀ, ŠIS IR ERPE SERVERIS?? VNE TĀ, TAD ARĪ DARĀM TĀ KĀ IR RL DZĪVĒ.?!?!?!?! 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kā jau tev IG visu paskaidroju organizācijā nav līderis! Tiklīdz nav līderis, automātiski biedri tiek un tiks izmesti, līdz atkal parādīsies jauns līderis. Tas nav nekas jauns, sen jau šī sistēma ieviesta.

Link to comment
Share on other sites

Paraadi man to noteikumu forumaa??  parskatijaam visus noteikumsu neko taadu neredzeejaam... ja ir liidera aizvietotaajs kapee nevar tas ir tikai erpiski!!!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sveiki! Skatos kapec maini biedri tiek izmesti mo CF mafijas es nesaprotu kapec. Esmu jau saja organizacija kadus 4 ar pus menesus un par paneli 4 menesus. Nemu cilvekus ar RP dodos karos un peksni sak mest visus ara. Visu laiku nevienam nebija nekadi iebildumi ka mes pastavam un karojam. Citam mafijam ari naw bijis lidera ir bijis panelis un vareja karot. Bet mes ne. Tad kada vispar nozima but par paneli ja nevari vadit org lidz jauna lidera pienemsanai?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sveiki! Skatos kapec maini biedri tiek izmesti mo CF mafijas es nesaprotu kapec. Esmu jau saja organizacija kadus 4 ar pus menesus un par paneli 4 menesus. Nemu cilvekus ar RP dodos karos un peksni sak mest visus ara. Visu laiku nevienam nebija nekadi iebildumi ka mes pastavam un karojam. Citam mafijam ari naw bijis lidera ir bijis panelis un vareja karot. Bet mes ne. Tad kada vispar nozima but par paneli ja nevari vadit org lidz jauna lidera pienemsanai?

 

Paraadi man to noteikumu forumaa??  parskatijaam visus noteikumsu neko taadu neredzeejaam... ja ir liidera aizvietotaajs kapee nevar tas ir tikai erpiski!!!!!

 

 

Info priekš moderātoriem, šie ir tie cilvēki.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Biedri tika izmesti, jo ja nav līderi var pārkāpt servera noteikumus, zagt mafbizus, taisīt NonRp invite utt... Un par to neviens netiks sodīts. Sūdzība aplama.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...