• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudz.] Tom_Costello // VAGOS GANG HAX?


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jacky_Legend


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Tom_Costello, bet pati banda ar...


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Karoju pret Los Santos Vagos Gang, abi sēžam, katrs savā pusē, viņi iespamo, bet kad sit pēdējās 60 sekundes, pēc mirkļa iztek laiks un pēkšņi viņiem pāriet zona, kaut arī es esmu to zonā!!! VID VISS IR SKAIDRI REDZAMS + SALABOJIET J3###asdaOS kickerus, prosta šaujot bez haxiem var arī izkikot ;), cauri šādiem vārtiem, ir jātrāpa tikai kakla rajonā vai galvā ;). 


Pats toms veic PĒC TERRAS DM.


4. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)


https://www.youtube.com/watch?v=aU839Oxb8Js


  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

<p>Esmu *Los Santos Vagos* Vadītājs ! Es šajā video neko nesaskatu. Tu nebīji izgājis no zonas, un, kā arī manējie nebīja izgājuši no zonas. Vai nu šitas ir bugs, vai tavs tur blakus stāvošais cilvēks,kautko izdarīja! Jo vakar viņu jau nobanoja #365 - HAX</p>

Edited by kristaps`
+1wp
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

<p>Esmu *Los Santos Vagos* Vadītājs ! Es šajā video neko nesaskatu. Tu nebīji izgājis no zonas, un, kā arī manējie nebīja izgājuši no zonas. Vai nu šitas ir bugs, vai tavs tur blakus stāvošais cilvēks,kautko izdarīja! Jo vakar viņu jau nobanoja #365 - HAX</p>

Pēc kara DM bija ;). So 60 min jails kā minimums :D, pēc šī servera sistēmass :D

Link to comment
Share on other sites

videoklipā nav redzams kas pret ko karo, pārak maz pierādījumi.


spēlētajs tom_costello saņems 50 minūšu jail par dm pēc terras.


paldies par sūdzību.


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...