• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudz.] Jack_Herlings


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jacky_Legend


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jack_Herlings


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Čalis šauj pa sienu, kur tieši stāv manējais, viņu pēc tam kick //Runāju pa skype un tad sekoja kick mani.


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)


 


https://www.youtube.com/watch?v=9UmlkgsjuQY


  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Man prost peles poga iebugojas notrieci un atlagoja (laikam kaut kas ar gta :( )

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Man prost peles poga iebugojas notrieci un atlagoja (laikam kaut kas ar gta :( )

Mazāk mūldēt vajag ;), tava lode izgāja cauri transportam un trāpija man, es tiku izkikots ;)... melot ir kaitīg.

Link to comment
Share on other sites

Mazāk mūldēt vajag ;), tava lode izgāja cauri transportam un trāpija man, es tiku izkikots ;)... melot ir kaitīg.

Nevajag pašam hakot . Tu tur nevari pierādīt nemaz ka man ir kickeris. Tu pats gadījumā neizmanto kickeri? šodien banu dabuji. Man liekas ka pats kicko ,jo tev radas asinis bet dmg nenemas ,kas nozīmē kickeris . Vnk tev meslaina versija tapec tevi kick gnj! Turklāt kickeris nevelk caur tik biezām sienam lowak!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nevajag pašam hakot . Tu tur nevari pierādīt nemaz ka man ir kickeris. Tu pats gadījumā neizmanto kickeri? šodien banu dabuji. Man liekas ka pats kicko ,jo tev radas asinis bet dmg nenemas ,kas nozīmē kickeris . Vnk tev meslaina versija tapec tevi kick gnj! Turklāt kickeris nevelk caur tik biezām sienam lowak!

"Turklāt kickeris nevelk caur tik biezām sienam lowak!" - Nū dāa... tiko uzzināji un tagad to vari pateikt :D.

 

"Tu pats gadījumā neizmanto kickeri?" - Neizmantoju, izmantoju GTA pašus bugus ;)... C-BUGS / QuickSwap ;).

 

"šodien banu dabuji" - nenoliedzu, paspruka man ieslēgt wh un nopaļīties, kam negadās :D.

Link to comment
Share on other sites

  • Arvis locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...