• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

sudziba jacky legend


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Shreks_Van_Dambe


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Jacky_Legend


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :calis saka haksorot mana avatara iekapa ieksa un lidinajas un kautkadas palig programas paradijas bes vismaz es visu filmeju


4. Kā vainas dēļ tas notika :ta cilveka del


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)


 


Tak "The Riffa Gang" ir čīteri, jāraksta tak par mums ir report  :(, sad, paši izmantojat autistisku cleo, bet par to, kuriem ir talants, ir jānodirš...


 

Shreks prasija lai iemetu vina vieta :)


  • Upvote 4
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Sorry, tavs nicks nav šreks, tavs niks ir Dyson_Chorkol, tas jau ir samelots...., jap, vakardien pahakoju ;), jau iemetāt video, tik nedaudz apgriezts, bet tpt, video kurā varēja redzēt ;), Vanadziņš paliek Vanadziņš, maziņš  un skolā apsmiets (mans pieņēmums).

 

Ko lai pasaku, no hakeriem sūdzības natiek pieņemtas ;(, sūdzība ir aplama :(, tas ir un bija vienmēr ;) ,bet varu derēt administrācija pateiks, ka patiesa, jo neviens mani neieredz :( .

  • Upvote 3
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Sorry, tavs nicks nav šreks, tavs niks ir Dyson_Chorkol, tas jau ir samelots...., jap, vakardien pahakoju ;), jau iemetāt video, tik nedaudz apgriezts, bet tpt, video kurā varēja redzēt ;), Vanadziņš paliek Vanadziņš, maziņš  un skolā apsmiets (mans pieņēmums).

 

Ko lai pasaku, no hakeriem sūdzības natiek pieņemtas ;(, sūdzība ir aplama :(, tas ir un bija vienmēr ;) ,bet varu derēt administrācija pateiks, ka patiesa, jo neviens mani neieredz :( .

tad jau visas sudzibas ko tu uztaisiji netiek pienemtas ja pareizi sapratu ja?

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

tad jau visas sudzibas ko tu uztaisiji netiek pienemtas ja pareizi sapratu ja?

 Nep, nepareizi saprati, tev bija jāsaprot, ka pierādijumi par hakeriem, kuri ir iegūti hakojot, neskaitās ;).

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak Vanag ej dzivi samekle Spele no vairakiem acc :D un pis ar kikeru ;D nu bled sampa muskulis A.K.A nolife vanag fama un njaa vairaki profili foruma :D vienalga par suspendu Vanags lielais varonis ar kikeru :D

Edited by kristaps`
+1wp
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak Vanag ej dzivi samekle Spele no vairakiem acc :D un pis ar kikeru ;D nu bled sampa muskulis A.K.A nolife vanag fama un njaa vairaki profili foruma :D vienalga par suspendu Vanags lielais varonis ar kikeru :D

Kā jau minējis esmu, SAMP.LV ir tas projekts, kur mazie, skolā nodirstie sīkaļas var kļūt par 'E-KING', jeb "krutajiem", izmantojot savus niecīgos haxus :9.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tak Vanag ej dzivi samekle Spele no vairakiem acc :D un pis ar kikeru ;D nu bled sampa muskulis A.K.A nolife vanag fama un njaa vairaki profili foruma :D vienalga par suspendu Vanags lielais varonis ar kikeru :D

 

Čaf.:DMums-gan-patīk-krāt-wp.xD

Edited by kristaps`
+1wp
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...