• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Owen_Vendetta]


Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem




Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

1. Tavs niks spēlē : Rembo_Carizzo
2. Administrātora niks spēlē :Owen_Vendetta
3. Pierādījumi par pārkāpumu :Nav ss uzreiz kā iemet jail, jo mani izkickoja un uzreiz jebalais pc Crasho https://failiem.lv/u/gymx6y6t#_
4. Apraksts par situāciju :(Kāds te ir pārāk ilgi un iedomājas, ka var darīt ko grib) Owentālis, atkal man ar tevi jāstrīdas, jo nesaproti, ka noteikumi visiem vienādi?
-situācija- Es biju uz īsu laiku nogājis no pc, kkāds, manuprāt, urods, mani dauza, būtu nositis, bet retards nejēdzz, ka laivā, ja sēžu nosist nevar. Retards, Uzraksta /report ka man tipa hph. Owentālis speco un iečillo ar viņu. Ļauj mani DMot...Manuprāt, uztaisija Nj, jo es vairs laivā pctm nesēdēju... Es pienāku pc, uzreiz uztaisu QS (ko es nenoliedzu), mani iemet jail. Neko par nepatiesu jail nesaku, tur viss čotka, bet kādēļ viņš DMeri neiemet cietumā? Es rakstu /report Kādēļ viņš nemet to otru par dm? Man atbild, ka tipa iemesls ir, domāja, ka man hph :D. Tu ir autismo? Tas nav ic iemesls, lai nosistu. Es viņam šito stāstu tas tik atkārto, ka iemesls ir, jo domaja, ka man hph :DDDDD Kā viņš varēja domāt, ka man hph, ja nebūtu tāpat vien vnk sācis DMot, kkāds pidarmens? Tas nav normali :D Beigās vel izkicko, jo nepatīk taisnība.

Es šo rakstu nevis tāpēc, lai viņam, kas būtu, bet, lai pievērstu citu uzmanību. Jo Owenam visi ielīdīs pakaļā, jo tomēr galvenais adm...

Un es zinu, ka lieki tērēju savu laiku... Citi administratori vairāk par -tc, sūdzība aplama- nevar pateikt (saprotu arī jūs) :D
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mani pasauca specā, es piefiksēju to, ka nav hph, iejailoju tevi par QS, jo uztaisīji QS un nodēmoji viņu. Pateicu visu, tālāk lai skatās Ričards.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...