• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Owen_Vendetta]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Nathan_Charleston
2. Administrātora niks spēlē : Owen Vendetta
3. Pierādījumi par pārkāpumu : *** pierādijumus būs CS
4. Apraksts par situāciju : Jebkas ko tu vari izdarīt serverī būs CS priekš adminiem, nafig nozogu moci, kur neviens cilvēks nav apkārt, ''ģēnijs'' Owens iebliež cietumā par CS, NonRP admini, par zagšanu jāliek cietumā mentiem, tā pat arī iepriekš visi admini ir vienkārši ''ģēniji', mēģinu padirsties ar mentiem kā gang members, iemet cietumā par CS, ahujel, tad kad hako visi terrās tad jau viss nice, tad jau tik klapēt savu gaļu var.

 

 

 

 

 

p.s Nav jēga šādiem adminiem, Admini ir domāti lai pistu hakerus dirsā, nevis cilvēkus kas spēlē spēli.. Gan jau hakeri lien dirsā visiem adminiem ka nebano ;/

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

RL ja stacijā kāds čalis avarētu, tu neietu un nespertu moci, kur nu vēl militārām personām.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kā es varētu zināt ka tur avarēja kāds un ka tā bija militāra persona? Redzeeju moci kas meetaajaas uz zemes un nospeeru..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tieši tā, es nevarēju zināt, tāpēc es noskatīju moci kuru nozagt un dabūt peļņu, a huj trakie Admini piš cietumā par CS, TAM IR DOMĀTI MENTI, ja nozog kko tad menti liek cietumā nevis kkādi ''dievi''

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...