• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Rembo Carizzo | Ments ar Nelīdzsvarotām Problēmām |


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Kurtīgais Kollins


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Rembo Karizo


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Paziņoju draugam pa sms , kad iešu pāēst, viss okey, atnāku pie datora tuvāk redzu, ka atrodos jail'ā un 3 zvaigznes no šī sivēna. Stāvēju naftā ar savu privāto automašīnu. Vaitad tas ir aizliegts? :O


4. Kā vainas dēļ tas notika : Šīs problēmas nav ārstējamas.


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 


http://prntscr.com/itgbc2


http://prntscr.com/itgbds


  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Bija domāta viena zvaigzne, bet man kkā nolagoja un uzmetās 3, pēctam gribēju noņemt, bet tevi kāds paspēja novākt. Ļoti atvainojos, ka tā notika... :(

(Es tiešām atvainojos, esmu iesācējs, bet tur kur tu stāvēji, manuprāt, nevarèja)

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Utēn,izskatas,ka tev ir problēmas ar kko,cik es zinu,aizvainot kādu spēles dēļ ir vnk rasistiski slimi,un cik tev fking tie forumi ir? Vajadzeja tev laikam vispar uzlikt liegumu uz mūžu,katram lietotājam ir viens atļautas forums,priecājies,ka nav 6 zvaigznes.

Varat warnot,man vienalga,nevajag apcelt citus. (KRISTAPIŅ,lauju tev to izdarīt,būsi laimīgs ;) )

Dafiga+1, bet kāds tolks banot jeb nocirst pūķim galvu, bet tam izaugs 2 vietā. Tas pats pa forumu domāts, viegli nobanos un viegli uztaisīšu jaunu. :D

Man tādi ir dafiga, btw es kaut kur viņu aizskāru? Viņam mūžīgās noslieces uz manu pusi.

 

P.s.

 

Kas ir šis ten "Rasistiski slimi" - wow, jauns vārds latviešu tildes biroja ierakstīts?

Yuuu me is bed boy, me got a fuqinng guud rapist text's. ;D 

 

Mūsdienās lasīt šo tekstu nesaportamo vaidzētu palūgt kādam jūsu vienaudzim, lai pastāsta ko šie "swageru" teksti nozīmē.   ..I..

 

Bija domāta viena zvaigzne, bet man kkā nolagoja un uzmetās 3, pēctam gribēju noņemt, bet tevi kāds paspēja novākt. Ļoti atvainojos, ka tā notika... :(

(Es tiešām atvainojos, esmu iesācējs, bet tur kur tu stāvēji, manuprāt, nevarèja)

:D :D Iesācējs, vienkārši ar /find komandu mani atradi un sameti zvaigznes.. :D :D

 

Atriebties centies? Drīz būšu ments. Bet tevis drīz organizācijā nebūs :)

:D : Noņemt zvaigznītes gribēji? Tev vieglāk bija mani nošaut, nekā noņemt. Ja tu tā vēlētos noņemt zvaigznes sagaidītu mani kamēr pāēstu, nevis tupi uzmestu zvaigzni un nošautu.

 

Pagudroties mēs varam vienmēr, kad sūdzība ir uzrakstīta. :)

 

#KarizoGayFamilly <3 Suspends būs tlt man, bet būs jauns forums <3

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Es pat nezināju par tādu /find :(

Man nav par ko tev atriebties, tas ka tu uzēdies uz manis, tas jau tā. Es cenšos ar visiem serverī norm. attiecības uzturēt :(((

Es tevi nenošāvu, es gaidiju, bet atbrauca un tevi nošāva. Kā arī mani novāca

---Es jūtos vainīgs, bet es neko sliktu negribēju ;(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nedirs utēn, CollinFamilyUr********i<3 ,gribeji. Lai starp mums ir miers? Nebus veci,pats veel uzprasies,domajam,ka varbut tomer visu izbegt,bet tev lkm negribas,baigi lēkā dēļ kkada sasodiitaas spelees

 

Wow, nav tāda Familly, btw esmu vienīgais iekš Kollinu ģimenes, to es jums vienmēr skaidroju. Nejau par ģimenēm šeit iet runa, btw +2wp jau tev. 

 

Oooo - es lēkāju dēļ kaut kādas sasodītas spēles? Man patīk jūsu iedomas. :D Es labāk ienāku retāk spēlē, nekā saskaros ar šo visu katru dienu. 

 

Nevaig ilgi spriest, lai pateiktu to, ka jums ar to IQ, kaut kas nav kārtībā. Iejaukt vislaik kaut kādu spēli iekš dzīves, aj aj. Labi, es labāk paklusēšu nekā te ar bērniem strīdēšos. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

To es loti labi zinu,ka man bus wp,neko jaunu nepateici,ja jau tu nezini,ka tas ir viss prikolam,tad jāiet jau vien ārstēties,jā netaisos te dzīvi bendēt dēļ spēles,pašaudos,ieliec sudzību un miers,nejau kko sāc te smadzenes skalot un apsaukāt family,da man nekraata,ka tu esi ForeverAlone,dzīvo laimīgs pamperos un neraudi.

 

Bro? Man jājiet ārstēties, jo nesaprotu "swageru" tekstus? Labi pateikts. Skaloju smadzenes?

#KarizoGayFamilly - šitā lieta jau sen tiek izmantota, kāpēc man aizliegtu to izmantot? :O

 

Es esmu "Forever Alone" - Pareizi, man nevaig kompāniju spēlē, ja pietiek ar dzīvi, kurā varu darīt ko vien vēlos.

Nesalīdzini savu dzīvi ar manējo, ladna moļetka? :D 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...