• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Owenu Vandattu


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : David Escobar 
2. Administrātora niks spēlē : Owen Vendetta
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
https://failiem.lv/u/acgtamrz#/
4. Apraksts par situāciju : Tātad. Z51 jautāja domei, vai var veikt pieņemšanu domē. Kautkāds low ranks no domes atbildēja, ka var. Jaa, dzīvē tā nenotiktu, tehniski viņam bija CS. Bet WTF. Owen, tu viņa rangu nezināji, nebija pamata iejaukties un jautāt to. Pilnīgs bezsakars. Vēl pēc pavisam neilga laiciņa pateikt, ka ieraksts attīts, uzzināts, kurš tas bija. C'mon. Rācijām nav ierakstu :D. Tie nav telefoni, tu mošk nezini, jo ārpus spēlītēm neizlien. Un vēl man iedod čata banu, ka gribēju norādīt uz to, ka viņš ir reāl LOW. Adminam vaitad RP nav jābūt augstā līmenī? Lūdzu rūpīgāk izvērtēt, ko pieņem par administratoru. A to kautkādus zaļus gurķus sanāk pieņemt, kuri neko nesaprot ne no RP, nedz arī no hakiem. :)

 

Lūgums izskatīt PoFo vai Kamāram, jo Blūms fišku nerubī vispār.

Paldies par sapratni!

Link to comment
Share on other sites

Lieta sekojoša. Domes jaunākais apsargs atļāva rīkot pieņemšanu domē. Es pajautāju - kurš atļāva. Netika atbildēts. Tālāk es IC noskaidroju, kas tas ir pa cilveku, kas atļāva, jo IC es zinu kā izklausas mēra/mēra palīga balss. Nepaliku vienaldzībā, rīkojos. Tālāk tu pa report sāki lamāties, es izkickoju ar iemeslu ''ar rupjībām vari iet..'' daudzpunkte, lai tu padomātu, ko rakstīt reportā, nevis rakstīt ar visām tām rupjībām.

  • Upvote 2
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

Neko rupju nerakstīju. Tikai, ka tu LOW, un arī esi. Teici, ka noskaidroji, kas viņš ir attinot ierakstu. Rācijas neattin, tās neieraksta, vēlreiz uzsvēršu. Tu nezināji, ka tas bija domes apsargs, nebija pamata iejaukties sarunā starp z51 un domi. Lowakiskkkkkkkkkkkkkki izdarīji...

Link to comment
Share on other sites

Bļe tev vēlreiz pateikt, ka fucking rācijām nevar attīt ierakstu? Tas ir PG. Zinkā... Parasti saka, ka cilvēki ar atsitušies tēvā vai mātē... Mūsu Oweniņš laikam ir atsities pret izlietni. Vairākas reizes :/

Edited by President
Piedomā pie leksikas//+1wp
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Lmao, man cepī kā Kovai pilnībā ***, ko pieņem :D

Edited by Keitija
lieks posts | Keitija
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mani jau arī tas Lowaks neparko nobanoja dabūjis adminu domā ka kruc,īstenībā vecene :D

Edited by Kekss*
+1wp Lieks posts // Kekss*
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Mani jau arī tas Lowaks neparko nobanoja dabūjis adminu domā ka kruc,īstenībā vecene :D

Acc jāņem nost viņam. Ne hakus pazīst, ne RP zin. Pilnīgs Lows.

 

#ŽigulisParACC

Edited by Kekss*
+1wp Lieks posts // Kekss*
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...