• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdziba]Anthony_Haus


Recommended Posts

Veidot sūdzību tikai pēc šādiem kritērijiem:


 


1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Mattias_Hall


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Anthony_Haus


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : tātad čuvaks ar 4 zvaigznem mierigi pastaigājas pa policijas iecirkni ,tātad Cs , LogOff


4. Kā vainas dēļ tas notika :Viņa


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)


Logoff - YouTube


Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Viņs munīcija atpakaļ nevarēja ieiet jo vajadzigs paiet gabalu uz priekšu bet viņš staveja uz vietas 

Link to comment
Share on other sites

Viņs munīcija atpakaļ nevarēja ieiet jo vajadzigs paiet gabalu uz priekšu bet viņš staveja uz vietas 

Tak čali tu domā kad sampā viss ies tā kā tu gribi? Budziņi arī ir un bez Tab neko nepierādīsi ,es gāju vislaik fastā iekšā ārā un pēc tam vēl munīcijā sēdēju un domāju *** tu back nenāc ,tad kad tu otro reizi izgāji ,tu tikai lādējies es pa to laiku savā ekrāna biju munīcijā ,izskatījās pēc OFF ,bet tā nebija UN tu "TAB" nejēdz spiest ,vai zināji kad jau vnk esmu tur ,mēģini dabūt man banu ,bet nesanāks ,ja pat sampu labi neapzin ,lowak!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak čali tu domā kad sampā viss ies tā kā tu gribi? Budziņi arī ir un bez Tab neko nepierādīsi ,es gāju vislaik fastā iekšā ārā un pēc tam vēl munīcijā sēdēju un domāju *** tu back nenāc ,tad kad tu otro reizi izgāji ,tu tikai lādējies es pa to laiku savā ekrāna biju munīcijā ,izskatījās pēc OFF ,bet tā nebija UN tu "TAB" nejēdz spiest ,vai zināji kad jau vnk esmu tur ,mēģini dabūt man banu ,bet nesanāks ,ja pat sampu labi neapzin ,lowak!

aha protams pirmstam ari tu rr neuztaisiji tikai to nenofilmēju .

Link to comment
Share on other sites

aha protams pirmstam ari tu rr neuztaisiji tikai to nenofilmēju .

Dod pilnos un pareizos pierādījumus ,tad būs ok. Tā tu te neko nepierādīsi !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...