• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

mini haxxxorrr [Auri_Musimo] suadziba !!


Guest Kens

Recommended Posts

Blag, pietiks dirst, krat lielus postus, katrs nakamais, kas postos zem šī posta, sanem+10 warn, par noteikumu neieverošanu, proti- Sūdzibu topikos drīkst piedalīties tikai sūdzības autors, servera administrācija un apsūdzētais. Pārējie, kas postos, saņem +10 warn.

 

GL, ludzu nepostojiet, atvieglojiet man darbu :D, gaidam Audio...

Link to comment
Share on other sites

Man ir brutāli ***,tu gribēji lai tev noņem acc tapēc raudāji pēctam audio,ka gribi ņemt nost.

Bet sakot par ss,tas bija joks tikai,lai pasmieties par adminiem,kas arī var izmantot sobi,tai laikā tev laikam ir bijis tas pohujisms,pats pateici '' pag,ša,ar sobi ieiešu serverī'',sāki lidot,izkikoju tevi dorni ar iemeslu - nedari tā! I saved your ass..šo ss iedevu lm,nedomāts ļaunā prātā,tapēc tagad vari aizrīties,SOBEITS BIJA - BIJA ! LIETOJI - LIETOJI ! Un viss,nevajag te tagad gudri dirst,ka banosi mani,kaut to nedarīsi,ja tev bija tie screeni,tad *** nepildīji pienākumus? Nebanoji mani jau tad? Tagad krāj krāj krāj un visu vienkārši izliek,es vainīga,ka es biju admins? nevēlamā kārtā ieguvu,un,kad stefanosiks paraudāja audio,tad arī noņēma. Man bija atļaujas specot kādu,nav teikts,ka man jāskipo admini,admini bļad ir tādi paši spēlētāji kā tu. So dont cry,sen gribēji pamest samp,bet es ar travi tik atturējām tevi.WELL CYA. <_<

Tagad to pašu varu pateikt - Laimīgu ceļu!

Edited by Auri_Musimo
+10 warn. Pietiks dirst, krat lielus postus, katrs nakamais, kas postos zem šī posta, sanem+10 warn, par noteikumu neieverošanu, proti- Sūdzibu topikos drīkst piedalīties tikai sūdzības autors, servera administrācija un apsūdzētais. /Roland/
Link to comment
Share on other sites

proti- Sūdzibu topikos drīkst piedalīties tikai sūdzības autors, servera administrācija un apsūdzētais.

 

Tu mani iejauci,tapēc man vari ņemt nost tos smirdīgos warnus,katrā teikumā iemini mani.

ATVER ACIS CILVĒK!

Link to comment
Share on other sites

Sen neesmu bijis, kāds paskaidrojat man. Auri, tu tagad esi kruts un ķip ar Lexie sastrīdējušies esat? Es te neko nesaprotu, kad pēdējo reizi biju, tad Auri vienmēr Lexie aizstāvēja, bet tagad:''Pati sev izraki bedri''. Kāds apgaismojat mani, man vienk te mindfuck! :D

Link to comment
Share on other sites

Sen neesmu bijis, kāds paskaidrojat man. Auri, tu tagad esi kruts un ķip ar Lexie sastrīdējušies esat? Es te neko nesaprotu, kad pēdējo reizi biju, tad Auri vienmēr Lexie aizstāvēja, bet tagad:''Pati sev izraki bedri''. Kāds apgaismojat mani, man vienk te mindfuck! :D

Man nāk miegs,tāpēc izstāstīšu īso versiju-Lexie dabuja adminu un darbojā ar to,tad pieķēra auriku pieļaujot nelielu kļūmīti/pārkāpumu un scrēnoja to,vēlāk materiālu,ko ieguvusi adminēšanas procesā iedeva Lm un ta Rm,to darīt nedrīkst,tas ir tas pats,kas likt rp sexus utt forumā..Vēlāk šo ss ar Aurika kļūmīti viens ''pareizais'' ielika forumā un tā sākās viss šis.

Viena no šīs drazas mācībām ir - Nepinies ar Lexie un nedod viņai adminu,jo vēlāk,to kas jāzin tikai adminiem zinās visi!-_-

Cerams,ka kko saprati!:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Man nāk miegs,tāpēc izstāstīšu īso versiju-Lexie dabuja adminu un darbojā ar to,tad pieķēra auriku pieļaujot nelielu kļūmīti/pārkāpumu un scrēnoja to,vēlāk materiālu,ko ieguvusi adminēšanas procesā iedeva Lm un ta Rm,to darīt nedrīkst,tas ir tas pats,kas likt rp sexus utt forumā..Vēlāk šo ss ar Aurika kļūmīti viens ''pareizais'' ielika forumā un tā sākās viss šis.

Viena no šīs drazas mācībām ir - Nepinies ar Lexie un nedod viņai adminu,jo vēlāk,to kas jāzin tikai adminiem zinās visi! -_-

Cerams,ka kko saprati! :)

 

Nu, karoč, nevajag līst Lexie dirsā, savādāk būs mēsli ( Labi izklausas :D )... NICE, Auri respect, ka beidzot atvēri acis. :D

Link to comment
Share on other sites

Beidz sapņot! -_-

beidz sukat sev :mellow:

Edited by Roland_Colins
+ 20 warn, par noteikumu neieverošanu un gudru izrunāšanos
Link to comment
Share on other sites

Atļaušos pacelt, tomēr nevar tā šo atstāt viens no galvenajiem administrātoriem, ir ticis pieķers divas reizes par haku izmantošanu lidošanu u.c lietām, ceru ka tiks atstādināts. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...