• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] *The Ballas Gang* Jame_Torres #1


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Cortez_Ramzze


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jame_Torres/Video redzams 


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Tātad mani iespamoja Ballas gang, un es uzbraucu uz stajanku, un pēc tā pārlecu blakām, uz jumta lai varētu tur pasēdēt un noturēt zonu. Tā ka mani pamanīja viens cilveks, un brauca ar busu augšā - Jame_Torres, un pēc tā, ka viņs noslāpēja mašīnu, viņš bīja šāvis man, un es arī, es viņam kādas 4x lodes trāpiju, bet nenomira, domāju labi bugs. Tad es aizgāju paslēpties aiz staba, aiz kura varētu slēpties un šaut. Viņš gāja virsu, un es sāku filmēt, un es šauju pa viņu, bet neņemas hp, tad es sapratu, ka hph on. Kādu reizz kad admini on nav hakojusi cilvēki? Izkatās katru reizi, kad nav adminu hako...Talants taksh wow ;) 


4. Kā vainas dēļ tas notika : Protams, ka viņa!


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :  


  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Labs AntiStunt un hph tev. Vairākas reizes tev ieliku bet nenoliki karoti, tas jau poh. Nu protams pierādīt es to nevaru, ble ko jus vispar raudat??? izslēdzat ara hakus un es sākšu godīgi spēlēt.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Labs AntiStunt un hph tev. Vairākas reizes tev ieliku bet nenoliki karoti, tas jau poh. Nu protams pierādīt es to nevaru, ble ko jus vispar raudat??? izslēdzat ara hakus un es sākšu godīgi spēlēt.

WoW ! Man hph un es filmēju xd .... Vispār neviens neraud, bet mēs liekam sudzības, lai šitādi kā tu nebutu. ;) Un ja es hakotu es nefilmētu vecīt, ej nopērc spilveni un paraud. Bye mazza Visi jūs tur hakojat, jo tikai pa jums sudzības, par hax ir :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

WoW ! Man hph un es filmēju xd .... Vispār neviens neraud, bet mēs liekam sudzības, lai šitādi kā tu nebutu. ;) Un ja es hakotu es nefilmētu vecīt, ej nopērc spilveni un paraud. Bye mazza Visi jūs tur hakojat, jo tikai pa jums sudzības, par hax ir :)

Tam jau ari domāts AntiStun lai nepaļītu hph :D

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tam jau ari domāts AntiStun lai nepaļītu hph :D

Man nav nekāds antistunt ... Pierādīt anti stunt vienkārsi var un viņs ir *CLEO* Mapitē, bet man tāda hujņa tur neatrodas ;) ! Ta ka daudz ko vari teikt

Link to comment
Share on other sites

WoW ! Man hph un es filmēju xd .... Vispār neviens neraud, bet mēs liekam sudzības, lai šitādi kā tu nebutu. ;) Un ja es hakotu es nefilmētu vecīt, ej nopērc spilveni un paraud. Bye mazza Visi jūs tur hakojat, jo tikai pa jums sudzības, par hax ir :)

 

+++

Link to comment
Share on other sites

Jame Torres saņems 365 dienu banu par Hph.


Paldies par sūdzību.


Tc.


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...