• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudzība] *The Ballas Gang* Andrew_McKinnie #2


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Cortez_Ramzze


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Andrew_McKinnie/video redzams


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : BG vienkārši bez hax ir nekas, un meiģina tgt mus hood apšaudīt, lai mēs nevarētu vinus iespamot ... Ballasi pussy gang. Nice palidinājās, lai mani notriektu :)


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :  


 


  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Takāā es esmu redzams video nu varbūt pat neesmu, bet jā, tur kur tev tas buss uzbrauc tur lkm bij tas Andrew , bet tad, kad tas buss uzbrauca augšā uz tilta tu jau neredzēji , kas busā ir, nu vismaz video nebija saprotams, jo tev mazliet lago.. :( 
 
Un tev pašam bija QS mainiji wepus nonstopā. ;)
+tu vēl 0:14 to dzelteno auto aizmeti un tad viņš uzspawnojās atpakaļ, diezvai tam auto ir spārni.







Un atceries, ka BG ir labākie!! :)  :wub: 





Nevaig WP pleass :) <3

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Takāā es esmu redzams video nu varbūt pat neesmu, bet jā, tur kur tev tas buss uzbrauc tur lkm bij tas Andrew , bet tad, kad tas buss uzbrauca augšā uz tilta tu jau neredzēji , kas busā ir, nu vismaz video nebija saprotams, jo tev mazliet lago.. :( 

 

Un tev pašam bija QS mainiji wepus nonstopā. ;)

+tu vēl 0:14 to dzelteno auto aizmeti un tad viņš uzspawnojās atpakaļ, diezvai tam auto ir spārni.

 

 

 

 

 

 

 

Un atceries, ka BG ir labākie!! :)  :wub: 

 

 

 

 

 

Nevaig WP pleass :) <3

 

Tu visu laiku biji busā, un atradies tajā... Iedziļinies video, un bija redzams, ka tu nonstop braukāji, un neizkapi no mahas :) ! BG Labākie ir ar hakiem, bet bez nekas . :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu visu laiku biji busā, un atradies tajā... Iedziļinies video, un bija redzams, ka tu nonstop braukāji, un neizkapi no mahas :) ! BG Labākie ir ar hakiem, bet bez nekas . :)

 

Tak to, kas notika zem tilta tu nevarēji redzēt, kamēr tas, kurš bija busā ko darija..

Moš tur beigās kāds cits bijj pie stūres??

Tu to nevari pierādīt, jo video nebija redzams, kas stūrēja tieši tad, kad tevi notrieca un lidoja talak..

 

 

Takaaaa fekkkyuuu .. :)  :wub: 

 

 

 

BG labākiee :)  :wub:

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tak to, kas notika zem tilta tu nevarēji redzēt, kamēr tas, kurš bija busā ko darija..

Moš tur beigās kāds cits bijj pie stūres??

Tu to nevari pierādīt, jo video nebija redzams, kas stūrēja tieši tad, kad tevi notrieca un lidoja talak..

 

 

Takaaaa fekkkyuuu .. :)  :wub: 

 

 

 

BG labākiee :)  :wub:

nemegini te atrunaties lowak, neizglabsi sevi tapat, palubomu tak bg driz izklidis :D man ir vids ar tavu aimu caur sienam un hph terra xD bet pagaidam neliksu vel, plz no wp :( (a poh)

Edited by President
Lieks posts. +1wp//President
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak to, kas notika zem tilta tu nevarēji redzēt, kamēr tas, kurš bija busā ko darija..

Moš tur beigās kāds cits bijj pie stūres??

Tu to nevari pierādīt, jo video nebija redzams, kas stūrēja tieši tad, kad tevi notrieca un lidoja talak..

 

 

Takaaaa fekkkyuuu .. :)  :wub: 

 

 

 

BG labākiee :)  :wub:

rekur vel ss kur tu busa sedeji http://bildites.lv/images/tea3z96e/113222/original.png :DDDDDDD atrunas te taisa nabags (tas ir no video :)) )

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak to, kas notika zem tilta tu nevarēji redzēt, kamēr tas, kurš bija busā ko darija..

Moš tur beigās kāds cits bijj pie stūres??

Tu to nevari pierādīt, jo video nebija redzams, kas stūrēja tieši tad, kad tevi notrieca un lidoja talak..

 

 

Takaaaa fekkkyuuu .. :)  :wub: 

 

 

 

BG labākiee :)  :wub:

Beidz takšh attaisnoties ... :) Tev ta vaišā bans bus, nekādu atmaskas tavas neizglābs, un pietiks tev postot. Redzams, kā posto, un streso, tas tevi nodod. Jums tur visiem jāsadod par #365, jo neko nespējat ....

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

nemegini te atrunaties lowak, neizglabsi sevi tapat, palubomu tak bg driz izklidis :D man ir vids ar tavu aimu caur sienam un hph terra xD bet pagaidam neliksu vel, plz no wp :( (a poh)

Tak tajā video redzams, ka tur no sākuma tam busam pie stūres ir tas Andrew unbeigās tur neko nevarēja redzēt, video vidusdaļā vispār buss nebija redzams tavā video, takā beidz te ņuņņāt un nomierinies! 

 

Par tos vārdus ''lowaks'' myb var dabūt suspendu un īsu laiciņu?!

 

 

 

 

 

(((( Neaizmirstat BG labāāāāāākie ))))

 

:wub: 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

~ Justc ~, on 30 Mar 2018 - 3:52 PM, said:

 

 

 

Tak tajā video redzams, ka tur no sākuma tam busam pie stūres ir tas Andrew unbeigās tur neko nevarēja redzēt, video vidusdaļā vispār buss nebija redzams tavā video, takā beidz te ņuņņāt un nomierinies!

 

Par tos vārdus ''lowaks'' myb var dabūt suspendu un īsu laiciņu?!

 

 

 

 

 

(((( Neaizmirstat BG labāāāāāākie ))))

 

:wub:

 

poh man uz suspendu pasties ss labak dirsejstrazd, tas ir uz beigam kur tu meginaji attaisnoties. biski slowmo un visu var redzet :D nabagi jus a ne BG Edited by President
Dubultposts, vēl viens lieks posts un biedru apvainošana. +6wp, read-only uz 2 nedēļām//President
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Tak tajā video redzams, ka tur no sākuma tam busam pie stūres ir tas Andrew unbeigās tur neko nevarēja redzēt, video vidusdaļā vispār buss nebija redzams tavā video, takā beidz te ņuņņāt un nomierinies! 

 

Par tos vārdus ''lowaks'' myb var dabūt suspendu un īsu laiciņu?!

 

 

 

 

 

(((( Neaizmirstat BG labāāāāāākie ))))

 

:wub: 

 

 

Ko spiežat -Rep? Taisnība kož acīs? Takšh ejat mācīties nevis rukat tik pc, un tērēt naudu iekš spēles axaxaxa

Link to comment
Share on other sites

poh man uz suspendu pasties ss labak dirsejstrazd, tas ir uz beigam kur tu meginaji attaisnoties. biski slowmo un visu var redzet  :D nabagi jus a ne BG

Da nemīīīīz , kaut vai mani nobanos būšu back un jums RIP kamēr 3wp dabūsiet...

Jūs jau boti esat. 

 

 

 

BG labākie!  :wub: 

 

Edited by President
Lieks posts+1wp//President
Link to comment
Share on other sites

 

Da nemīīīīz , kaut vai mani nobanos būšu back un jums RIP kamēr 3wp dabūsiet...

Jūs jau boti esat. 

 

 

 

BG labākie!  :wub: 

 

 

Pēc takš tos unbanus, kas ta man :) Tu nekādīgi nedabusi man tos 3Wp, un pat tuvu nebus axaxxaa. Jums labak butu jaiziet paārstēties....Nu ja mēs boti. Jūs ar hakiem hph, utt mus iespamojāt, un mēs vispār bez hacx  maucam, un notureājam zonu, kauns tev labāk butu klauniņ.

Edited by President
Lieks posts+1wp//President
Link to comment
Share on other sites

 

Takāā es esmu redzams video nu varbūt pat neesmu, bet jā, tur kur tev tas buss uzbrauc tur lkm bij tas Andrew , bet tad, kad tas buss uzbrauca augšā uz tilta tu jau neredzēji , kas busā ir, nu vismaz video nebija saprotams, jo tev mazliet lago.. :( 

 

Un tev pašam bija QS mainiji wepus nonstopā. ;)

+tu vēl 0:14 to dzelteno auto aizmeti un tad viņš uzspawnojās atpakaļ, diezvai tam auto ir spārni.

 

 

 

 

 

 

 

Un atceries, ka BG ir labākie!! :)  :wub: 

 

 

 

 

 

Nevaig WP pleass :) <3

 

Paskaties 0:07, nevar redzēt? 

Edited by President
Tev šeit nav jāposto vispār. +1wp//President
Link to comment
Share on other sites

Andrew McKinnie saņems 365 dienu banu par Hax.


Autors saņems 40 minūšu cietumsodu par Qs.


Paldies par sūdzību.


Tc.


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...