• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība]Par daudziem


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Taylor_Elgrando


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Rickie_Matthews ; Kurt_Van_Redwood ; Alex_Gerkhan ; Owen_Vendetta


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Visiem 3 omegiešiem DB un līdzdalība, Owenam CS


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņu


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)





  • Upvote 2
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Kāds man tur sakars? :D Es vispār dzinos tam hakerim ar nick - Sanya. Tie jau jūs tur dmoja. Neredzu CS.....

http://prntscr.com/izn7ra

Tāds, ka tev aiz muguras puiši šaudās no mašīnas logiem, un tu kā policists neko nedari, es vispār neitrāls cilvēks braucu garām un mani sāk šaut.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bet kā es varu zināt, kas viņiem tur notiek? Tas būtu totāls CS, ja es jauktos OMEGAS darbā, turklāt, es braucu pa priekšu, nezinu, ko tie tur man aiz muguras dara.

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kur tu tajā video redzi, ka es uz tevis kaut vienu lodi izšauju? Mēs dzināmies pakaļ likumpārkāpējiem, un par tevi trāpija tikai tādēļ, jo tu kā kaut kāds ambālis maisījies. Lūdzu vispār pasaki, kādā nolūkā armijnieks ar patruļas auto vienkārši braukājās pa pilsētas centru ar snaiperi rokā?

 

Owenam šeit vispār nav nekāda sakara, pirms raksti nākamo sūdzību, ierubī smadzenes.

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kur tu tajā video redzi, ka es uz tevis kaut vienu lodi izšauju? Mēs dzināmies pakaļ likumpārkāpējiem, un par tevi trāpija tikai tādēļ, jo tu kā kaut kāds ambālis maisījies. Lūdzu vispār pasaki, kādā nolūkā armijnieks ar patruļas auto vienkārši braukājās pa pilsētas centru ar snaiperi rokā?

 

Owenam šeit vispār nav nekāda sakara, pirms raksti nākamo sūdzību, ierubī smadzenes.

Ā, tad sanāk, ka pa mani pavisam nejauši trāpija tik daudz lodes, ka nonāca gan armors gan hp? Un ja tu saki, ka dzināties pakaļ likumpārkāpējiem, tad viņš bija rekur http://prntscr.com/iznoac , kā jūs variet sajaukt kvadrociklu un mehāniķa mašīnu? Pietam, ka es vēl esmu armijnieka formā.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rickie Matthews un Kurt Van Redwood saņems banu uz 7 dienām par db. Skaidri un gaiši ir redzams, ka Jūs fokusējieties uz viņu. 

Owenam nekādu pārkāpumu nesaskatīju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...