• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] *The Ballas Gang* +1WP


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Cortez_Ramzze


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Frank_Cayenne/ Bg lideris


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : 12 on cilvēki iekš ballas gang


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņu


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 


  • Upvote 4
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

Karoce vispar ir ta kad nav terras var but vairak pa 10+ cilveki online un kad ir terra tad nevar but vairak pa 10 cilvekiem ta teica owens!

UN TU HUI VARI PIERADIT KA BIJA TERRA STFU!  

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu tupeni, richards 4 purnus iesēdināja, nepiepisies, ļauj cilvēkiem prātīgi izsēdēt ķurmi, mēs terrā maz bijām, huj zin pa kuru laiku tu tur filmēji, ganjau pirms terras, jo terrā viss bija pēc noteikumiem.

 

Tur pat laiku nevar redzēt.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Man puse Jailā sēdēja, admini var pierādīt, kad sēdināja pusi no šiem iekšā. 

Terrā mēs bijām kādi 8 , pārējie jail sēdēja. Tā mēs būtu 5 tā pret jums maukuši . 

 

e: drīzāk vg izmirs. 

terrā pašā nevar piedalīties vairāk par  10, bet mēs bijām tieši , pārējie jail. 

pox

Vienalga cik ir spēlētāji jailā! Līderim ir jāseko saviem biedriem, un jāseko noteikumiem lidzi! Banda var atrasties 10 cilveki, vairs nevar. Pasties noteikumus :) Tur ir perfekti rakstits, to, ka nevar atrsties on iekš bandas 11 purni :) +1WP

Link to comment
Share on other sites

Vienalga cik ir spēlētāji jailā! Līderim ir jāseko saviem biedriem, un jāseko noteikumiem lidzi! Banda var atrasties 10 cilveki, vairs nevar. Pasties noteikumus :) Tur ir perfekti rakstits, to, ka nevar atrsties on iekš bandas 11 purni :) +1WP

Nu bet kad tu to esi filmējis pirms terras ganjua, jo terrā mēs bijām tieši, bet kad nenotiek terra,  cik es saprotu var būt 10+ .

Link to comment
Share on other sites

Nu bet kad tu to esi filmējis pirms terras ganjua, jo terrā mēs bijām tieši, bet kad nenotiek terra,  cik es saprotu var būt 10+ .

Tas bija prims terras, kad nodēmojāt mani :) Vienalga cik pulkstens utt, jābut on 10 un vos axaxaa

Link to comment
Share on other sites

tu esi lows :D ? terrā ir jābūt 10 , pirms tā pie pipeles īsti + vēlreiz tev atkārtoju kādi 3, 4 jail sēdēja

Redzēsim ko teiks mums Ričards :) Jo bija šads gadijums, un iedeva WP Tā kā bye 

Link to comment
Share on other sites

Bļā,tas pat varēja notikt pirms gada,laiku/datumu parādīt vajag.

 

Newarn plz xD.

Edited by Kekss*
+1wp Lieks posts // Kekss*
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Bļā,tas pat varēja notikt pirms gada,laiku/datumu parādīt vajag.

 

Newarn plz xD.

Tas ir viss pa šodienu lol....Tur tak redzami niki kas viņa banda ir, un caur ucp ar var redzēt !

Link to comment
Share on other sites

Tak puika ko tu raudi? Puse no mums sēdeja Jail par DM...Bik piff paff mentus un vienu mehu...Par to puse gang mēs saņēmām sodu...Es paķër unjail un maucu uz terru help a parējie puse atsēdēj pa smuko...Terra nemaz vairak par 10 nebijām! Taka puis nemīz bundžā labāk, nomet bik spriedzīt....

Edited by Kekss*
+1wp Lieks posts // Kekss*
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak puika ko tu raudi? Puse no mums sēdeja Jail par DM...Bik piff paff mentus un vienu mehu...Par to puse gang mēs saņēmām sodu...Es paķër unjail un maucu uz terru help a parējie puse atsēdēj pa smuko...Terra nemaz vairak par 10 nebijām! Taka puis nemīz bundžā labāk, nomet bik spriedzīt....

neviens nerunā te par ko un cik bija jailā! Iekš spēles bandā nevar atrasties vairak pa 10 biedriem InGame. Ja atrodas lideris dabū Brīdinājumu, par bandas nekārtību, un par pienākumu nepildīšanu :) ! Neviens te nestreso, bet vienkārši iemet sudzību...

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kā bija, bija...Lai izlemj administratori nevis tu kjrupi mazais....Itkā pats būtu bijis baigi labais līderis kurš visu ievēro...Tikai kaut kā banānu norāvi ne un līderis nost :D BG labākāie!! A kas i? Skauž ja? Mīslīši mazie <333

Edited by Kekss*
+1wp Lieks posts // Kekss*
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...