• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudzība] *The Ballas Gang* #5


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Cortez_Ramzze


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Justin_Morken/ Video redzams 


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Mēs iespamojam *Grove Street Gang*  Pēc ka atbrauca ballas biedrs, un sāka ar hax maukt visus VG nost, un pēc tā paņēma zonu... Tā kā Līderim +1WP :) Tā kā jau Ballas līderim ir 1WP + vel 1WP par manu pirmo sudzību + Par šo sudzību bb Ballas !!! 


4. Kā vainas dēļ tas notika : Protams, ka viņa!


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 

  • Upvote 4
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

+1WP???? Tu ble re***** esi? +kur pings? Ballasi nehax !

 

PS: Beidzat safabricētos vid likt, zbal jau!

Edited by Kekss*
+1wp Lieks posts // Kekss*
  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ko tu te muldi atkal? Ko neparādilīji kas iespamoja! Uztaisiji RR lai nevar redzēt ka mirgo! Jūs to zonu gribējāt nopizğīt! Nesanacā un atkal mēs vainīgi...Tak piever savas redeles vienreiz....VG bija, ir un būs lowi...To gang neviens lows nepacels kā jūs!!

Edited by Kekss*
+1wp Lieks posts // Kekss*
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vaine bļe, kāds hax. Tīri bg, izmet kompi , samps tev neiet, ja jau jāliek sūdzības forumos tev, citu neko nemāk . :(

Jūs jau nedēļu uz 3 zonām sēžat, ja taisies te BG nodirst, tad ej naher. Paraud vēl, besī jau ārā.

Varat wp, šitādi jau izbesī .

Neraudi zīdaini, huiņu nevajag dzīt, tavējie lowaki tik ar surlfy, hph lowaki mauc, kad haxeri jūsējie nav on Cortez jūs 1v5 izdrāza, es 1v3, es ar Jakobu 2v7 kā nabagus izdrāzām, noslauki mammas pienu no lūpām mazais.

 

Arī kad tavi mazie hakeri ir on un admini, vienmēr terru paķeram BG low bez hax

Edited by Čozelicious
Labilabi, par daudz lamuvārdu. +1wp.
  • Upvote 3
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Hmm Zinu ka te postot nedrikst un vairak neparkapsu sos noteikumus Bet pamaniju Vienu aizligtu ficu.Tavs Dmg Informers darbojas ka wh,Vai ka paligprogramma.Pasam meklejot Dmg informeru nacas so idzest jo vinjs darbojas caur sienam un caur visiem objetiem uz kuriem noteme loti liela attaluma.Rada nick name un hp. Ja ballasi nozaga redzams cata ka jus ar GSG cinaties.

Edited by Kekss*
+1wp Lieks posts // Kekss*
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Neesmu meiginajis lai man iet caur sienam tas Dmg, bet eesmu redzejis ,ka par sho dod banu, vai nedriikst lietot! Ar sho damage informer varu redzeet kads weps vinim ir niku un hp, lai nebutu jaskrien pie playera un nick jarada! Ja sho nevar izmantot lai pashi admini to pasaka! Ballasi biss tur ir redzams, spiezat minus rep ...Taisniiba kož acīs?

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Neesmu meiginajis lai man iet caur sienam tas Dmg, bet eesmu redzejis ,ka par sho dod banu, vai nedriikst lietot! Ar sho damage informer varu redzeet kads weps vinim ir niku un hp, lai nebutu jaskrien pie playera un nick jarada! Ja sho nevar izmantot lai pashi admini to pasaka! Ballasi biss tur ir redzams, spiezat minus rep ...Taisniiba kož acīs?

Es piss, es nesu BG, bet... VG ir lowaki un kada patiesība kož acīs? BG nehax un pa maz pieradijumu pa zonas pizģīšanu. Tikpat labi jus varējāt pizģīt no BG?

Tgt Tev patiesība kož acīs? Ne?

PS Paldies par wp <3

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Justin Morken saņem 365 dienu banu par Hph.


Bg līderis +1wp.


Paldies par sūdzību.


Tc.


  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...