• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Juan_Gerkhan


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Anthony_Haus


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Juan_Gerkhan


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Rifas līderis ir lowaks ,kurš nejēdz spēlēt godīgi ,kad nav admin on un taisa stāvošo DB ,hz cik sek ,bet bij daudz ,domā ka es nefilmēju ,ja? Stipri šaubies ,lowak... Gan jau tagad apdomāsies ,kad zem bana pasēdēsi.


4. Kā vainas dēļ tas notika :Viņa


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 


  • Upvote 3
  • Downvote 9
Link to comment
Share on other sites

Uj čalīt, sāksim ar to ,ka esi Hausu ģimenē tas jau tevi padara par lowaku ujobjak, bet nu tas ir cits jautājums. Es ķip tur stāvošu taisīju un stabus lielākoties šāvu, tad tu izdomāji piepisties, bet nu tās tā profilaksei, kā saka. Ja tev vēl kaut kas sāp par to, ka kāds hako samp.lv ej uzspēlē kko citu , un neuztraucies kredžas jau ir sastellētas pasēdēšu 5 min uz tā bana.

  • Upvote 6
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nu ja jau es tev tur piepisos ,kāpēc tad neizgāji no mahas un neizgāji 1v1 ? Tas jau pierāda ,ka esi lowaks un tu ķip saki kad Gherkhanu nav low ? Katrs no tava Family haxo. Hausos kautvaj neviens nehaxo un māk spēlēt un šaut ,atšķirībā ar jūsu šķibajām rokām ,kuras aug no vienas vietas. Pasaki vēl saviem biedriem lai saspiež man -rep ,man vispār kkā poh ,spiežat

  • Upvote 1
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

Gerkāni ir low?!??!! axaxaxaxaxa Joke of 2k18. Un kas visp ir Haus? Lowaki kuriem darors ir tosteris... Gerkāni ir OS, atšķirībā no tevis. Tas, ka tev nepietiek naudas kredītiem (Punktiem xd) nenozīme ka citiem nav... BTW varam viņam suspi dabūt pa pidarismu un pa biedru aizskaršanu? Viņš Aizskāra Leģendāros Gerkānus xd.

 

PS paļdis par WP, tpt pofig

PSS Es jbal par tavu signu xddddd tur rakstīs Ramzze, a tu huj neesi Ramzze xd kas pa sūdiem? 

Edited by kristaps`
+1wp
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

☆ MuHammaD ☆, on 07 Apr 2018 - 11:31 PM, said:

 

Biku Gerkanam Nesmird pec aimina ?:DDDDDD

Nemīz, tikko iepisu WH iekšā cleo mapē , GTA krašo, tāpēc īsti pahakot nevar, viņam vnk neparādija animāciju, kā es pilnība uz viņu izliecos ^^

 

E: Atkal atbildēš, lai nav vēlviens posts - Tu ujobjak XD Man tev moš pat nokoplietot un parādīt, kad iemetu kaut wh iekšā man krašo? :DDD

Tas, ka iznahrenizēju no ģimenes un vēl 7d paķēri šodien nenozīmē, ka tev māte atļāva dirsties

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nemīz, tikko iepisu WH iekšā cleo mapē , GTA krašo, tāpēc īsti pahakot nevar,  viņam vnk neparādija animāciju, kā es pilnība uz viņu izliecos ^^

Ehh Vecii tev neapnik Melot Laikam  tur tiri tev redzams  aims :DD un ne  pa velti skaipa mekle kas tev  creditus Pacers ;DD 

Edited by ☆ MuHammaD ☆
+2wp
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Eu12gadniek gerkanin *** savu mēsla foruma piedāvā pirkt??

Edited by Kekss*
+1wp Lieks posts // Kekss*
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

njihuja tev grafikas vecit, minecrafts ar ierochiem lmao

p.s tu gejs

 

Tak kā tu vari nesaprast ,ka filmēju es uz 240p un montēju uz 720 tāpēc ir tada kvalitāte.. Un vēl toties ar tādām grafikām varu likt tevi kā iesācēju.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mani kā iesācēju? Lmao, gl with that. Visi Hausi dalbajobi, tas jau sen skaidrs.

Edited by kristaps`
+2wp, suspends
  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Mani kā iesācēju? Lmao, gl with that. Visi Hausi dalbajobi, tas jau sen skaidrs.

 

Papsiho vēl

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...