• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par amerikāņiem


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Eskobārs


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Conor Crawford un bišk Curt Collin (atkal)


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Mbizz, nigām (amerikāņiem) bailes papist, viņi šmaucas :(


4. Kā vainas dēļ tas notika : Nigu


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)


 



 


 


E: Atradās vēl video ar to pašu mbizz un kurta pings, lai tas neaizbildinātos atkal ar to, ka nets sūdīgs.  :wub: 


 


Vēl 2 amerikāņi šmaucas- 


Kurta pingz- 

  • Upvote 1
  • Downvote 10
Link to comment
Share on other sites

1. Paldies par kritiku.

2. Nav stāvošs, visu laiku kustējās džips

3. Es neesmu nūģis

4. Tu es nūģis

5. Man nepatīk nūģi

6. Tev nav draugu, jo esi nūģis un nevienam nepatīc

 

Ā... Un varat spamot to -REP cik gribat. Galīgi nepis.

  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

1. Paldies par kritiku.

2. Nav stāvošs, visu laiku kustējās džips

3. Es neesmu nūģis

4. Tu es nūģis

5. Man nepatīk nūģi

6. Tev nav draugu, jo esi nūģis un nevienam nepatīc

gnj pēc sevis spried, jo tevi nabagu mājās pizģī :(

  • Upvote 6
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

gnj pēc sevis spried, jo tevi nabagu mājās pizģī :(

Beidz dzīt tukšu bazaru. Ko tā sacepies? Aizskāru? :(

 

E: Bruh. Tu manu avatāru sauc par geju huiņu, bet tavā ir pliks čufans. Šausmas!

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Wow, man "HPH".. Kādēļ es neredzu savu ping no tablistes, tajā momentā ka tika šauts?

Man tajā brīdī lagoja, jo man ir tāda problēma, ka mēs visi amerikāņi pa skype runājām, un man pings bij virs 100+.  

Varēšu bana apel uzrakstīt. ;)

Nu skaidrīte. Esmu iejaukts, bet neredzu ka man būtu bijis hph. Es pa tevīm šāvu tajā momentā, tev dzīvības neņēmās nost, ko tagad paateiksi?

Labi, lai jau izskata aministrātori, btw - visu gta izdzēsu (to pat bana apel rakstīju iepriekš), tu domā, ka es izmantošu kaut kādus "HPH" vai hakus, lai sēdētu zem 365? 

Guud job.

 

 

P.S.

 

Jums tur stāvošais db = 7dienas bans. ;)

 

 

 

1 Lode trapita kur atņēmās 1/3 daļa no hp, pārējās netrāpītas. ;/

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Beidz dzīt tukšu bazaru. Ko tā sacepies? Aizskāru? :(

 

E: Bruh. Tu manu avatāru sauc par geju huiņu, bet tavā ir pliks čufans. Šausmas!

ja tu nezini, kas ir McGregors, tad tu esi vecene, labāk tādu, nekā kkadu peģuhu, gnj pats tāds arī esi. 

  • Upvote 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1. Paldies par kritiku.

2. Nav stāvošs, visu laiku kustējās džips

3. Es neesmu nūģis

4. Tu es nūģis

5. Man nepatīk nūģi

6. Tev nav draugu, jo esi nūģis un nevienam nepatīc

 

Ā... Un varat spamot to -REP cik gribat. Galīgi nepis.

 

Kā nav stāvoš? Var redzēt ka apstājās džips un tiek šauts.  :D

Tas 3. punkts iespaido tevi pa nopietno (tu ķipa hakeris neesi vai aptrūkās kredīti?) :D

Pārējie punkti vispār kaut kādi bērna prātiņā sazīmēti.

 

Ar 1 lodi tu gribi kaut ko pierādīt? :o Labs. Veiksmi 

Pat animācija nenoraustijās no tava "šāviena".

 

 

P.s.

Tāda pati sūdzība kā šeit:

 

 

http://prntscr.com/j3q0g4 

Link to comment
Share on other sites

 

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Eskobārs

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Conor Crawford un bišk Curt Collin (atkal)

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Mbizz, nigām (amerikāņiem) bailes papist, viņi šmaucas :(

4. Kā vainas dēļ tas notika : Nigu

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)

 

 

 

E: Atradās vēl video ar to pašu mbizz un kurta pings, lai tas neaizbildinātos atkal ar to, ka nets sūdīgs.  :wub: 

 

Vēl 2 amerikāņi šmaucas- 

Kurta pingz- 

 

Ir jau ari tads cleo skripts ,ka fakehph. Atradishu pat vareshu izdalit jums

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

-Man tā patīk kā te visi taisnojas. Tas pings ir uzreiz pēc nomiršanas, kur Kurts nošāva mani, salīdzinat laikus. Iešauts tika 2 reizes, hitmarkers apzīmē to. Bet jaaa, par hph pierādījumi varētu būt nepietiekami, bet esmu pārliecināts, ka veltīji arī 10min sava laika, lai ieliktu CLEO un hph :). Lab, tas tā.

-Es zinu, kas ir McGregors, uzdirsu tev virsū pēc tāda paša principa kā tu man.

-Joprojām neuzskatu, ka tur ir stāvošs, jo džips uzbrauca uz kaudzes un uzreiz atpakaļ gaitā nobrauca.

 

 

Droši uzspiežat man vēl -REP arī par šito postu, galīgi nepis, uzdiršat vēl kaut ko ne pa čotku, saka, ka es esot nūģis, bet man par to mbizz ***, tikai spēle, pats uz UCP kredītiem naudu tērējis arī neesmu, bet jūs, atškariki, darīs visu iespējamo, lai paņemtu vienu biznesu, where's the fun? :D

 

Lap, anyways... Ejat jūs visi dirst, ceru, ka jums dators saķers vīrusu! :wub:

Edited by Keitija
Savaldies | Keitija
Link to comment
Share on other sites

-Man tā patīk kā te visi taisnojas. Tas pings ir uzreiz pēc nomiršanas, kur Kurts nošāva mani, salīdzinat laikus. Iešauts tika 2 reizes, hitmarkers apzīmē to. Bet jaaa, par hph pierādījumi varētu būt nepietiekami, bet esmu pārliecināts, ka veltīji arī 10min sava laika, lai ieliktu CLEO un hph :). Lab, tas tā.

-Es zinu, kas ir McGregors, uzdirsu tev virsū pēc tāda paša principa kā tu man.

-Joprojām neuzskatu, ka tur ir stāvošs, jo džips uzbrauca uz kaudzes un uzreiz atpakaļ gaitā nobrauca.

 

 

Droši uzspiežat man vēl -REP arī par šito postu, galīgi nepis, uzdiršat vēl kaut ko ne pa čotku, saka, ka es esot nūģis, bet man par to mbizz ***, tikai spēle, pats uz UCP kredītiem naudu tērējis arī neesmu, bet jūs, atškariki, darīs visu iespējamo, lai paņemtu vienu biznesu, where's the fun? :D

 

Lap, anyways... Ejat jūs visi dirst, ceru, ka jums dators saķers vīrusu! :wub:

Es tevi nošāvu? :O

Tur otrs tevi nošāva - vidosa 2 personas atrodās +tevi pat nevaidzēja nošaut jo mašīna uzsprāga vai kaut kas tāds.

Džips apstājās uz kalna - tika taisīts db žēl ka lauma aizgāja specot būtu uzreiz 7dienas banu noķēruši. 

Tika taisīts db stāvošais un pēc tam iedomājāties pabraukt atpakaļ, lai novērstu stāvošo (bij jau stāvošais, un mēģinājāt to izsvītrot)

Ai ai ai - Pietiks postot ...

 

Gaidām administrācijas lēmumu. ;)

Link to comment
Share on other sites

Es tevi nošāvu? :o

Tur otrs tevi nošāva - vidosa 2 personas atrodās +tevi pat nevaidzēja nošaut jo mašīna uzsprāga vai kaut kas tāds.

Džips apstājās uz kalna - tika taisīts db žēl ka lauma aizgāja specot būtu uzreiz 7dienas banu noķēruši. 

Tika taisīts db stāvošais un pēc tam iedomājāties pabraukt atpakaļ, lai novērstu stāvošo (bij jau stāvošais, un mēģinājāt to izsvītrot)

Ai ai ai - Pietiks postot ...

 

Gaidām administrācijas lēmumu. ;)

Buča, mīļum :P. Mīlu tevi arī!

Link to comment
Share on other sites

Spēletajs Conor tiks jaila par DM uz 30 minūtem, var kurtu neesmu pārliecinats, redzēju pēc animācijas kad tika trāpita 1 lode. 

Lai spriež kāds vel admins.

Collins jau zem bana

TC

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...