• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība par Administratoru] Frank Underwood


Recommended Posts

​1. Juan Gerkhan


2. Frank Underwood


3.  https://prnt.sc/j3hest


https://prnt.sc/j3hf1a


4. Tev ar jebaļņiku viss labi čalīt? Pieņēma par adminu tagad vari savus sodus izdomāt?


Karojam terrā , labi moš izbraucām nedaudz ārpus kad taisījām DB, bet sākām šaut tikai kad jau gandrīz bijām zonā. Bākš ***. Underwoods iemet trīs mūsējos par ārpus uz stundu jailā, es atvainojos tev viss ir labi? Uz stundu par ārpus? Terrās viss ko es esmu redzējis kiko un tu iepis uz vienu stundu? Pēc tam otrajā  paprasīju kāpēc man ķipa ir stunda, ja viņi sāka šaut un es biju tikai pie stūres , sekojoša atbilde redzama otrajā scrēnā. Es saprotu, ka ķip gribi būt labiņais un censties ieviest RP, bet liekot uz 1h par ārpus tas nesanāks čalīt , tikai vairāk heitu dabūsi.


  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Visu izsaka šis video. 

 

Atceries, attieksme rada attieksmi

  • Upvote 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Tu to savu attieksmi vari iebāzt kaut kur, bet tas ir cits jautājums.

 

Nu un kuru daļu no ārpus tur var redzēt? Ķipa braucam garām un manējais izšauj vienu lodi un pēc tam uz zonu aizpisam atpakaļ? Pēc tam kad jau braucām garām tiem apaļajiem mēsliem tie bija reāli pie zonas tieši.

 

Pēc tam galvenais iepis tos divus par ārpus, bet es pat neizšāvu un mani iemet uz 1h , vot pasaki man bļe kā tas strādā?

Link to comment
Share on other sites

Tu esi līderis vai nē? Ja nevari savākt savus kadrus, nespēj novadīt bandu un spēlēt pēc noteikumiem, tad kam tev līderi?

 

Un attieksme ir svarīga lieta. To nevajag bāzt kurā katrā vietā :D

Link to comment
Share on other sites

Tu esi līderis vai nē? Ja nevari savākt savus kadrus, nespēj novadīt bandu un spēlēt pēc noteikumiem, tad kam tev līderi?

 

Un attieksme ir svarīga lieta. To nevajag bāzt kurā katrā vietā :D

Tas, ka mani nepaklausa nenozīme, ka man ir jāsez tāds pats sods kā viņiem, kaut arī neko neesmu darījis. 

Tu čalīt tagad runā par samp.lv , nevis par ģimeni kaut kādu kur bļe klausa senča/muteres pavēlēm.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu vadīji auto, viss. Tu aizvedi viņus uz turieni, značit tāds bija tavs plāns.

Es saprotu, ka esat pieraduši, ka ir admini kuri ar jums kopā jokojas, piesedz jūs, IG piever acis un tā. Bet es visus sodu vienādi.

Viss, chat off. Lai izsakās lielie admini!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Šajā gadījumā Tev nevajadzēja saņemt sodu, sakarā ar jaunajiem noteikumiem, ka vadītāju vairs nesoda šādos gadījumos. Bet Tavi biedri gan pārkāpa servera noteikumus, par ko arī saņēma sodu. Cik zinu Tu jau sen  esi atsēdējis sodu, taka administrators ir vel jauns piedosim šo kļūdu.


  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...