• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Carlos_Morisey un Shaquille


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Janis_Albatross


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Carlos_Morisey (dm, hph) un Shaquille (db)


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Tātad, braucu pie sava drauga un redzu ka taluma ir dzeltans infernus un es sapratu ka tur ir Carlos un es sāku tīties prom jo zinu ka viņš taisa dm un man bija taisnība viņi man sekoja un sāka šaut. Tas Shaquille pēc skaņas var teikt 2 šauj jo viņš taisi db no auto. Tālāk mans draugs atbrauc uz slimnīcu un pasaka viņiem ir terra un ka nebrauks uz turieni neviens jo Carlosam ir hph, es pateicu lai piebrauc un atkal dzeltanais infernus piebrauc uz ar minigunu caur sētai sāk piļīt ar aimu, tur niku nevar redzēt bet uz tab var redzēt kas atradās online, tas nebija Mack jo tas vienmēr piebrauc tuvāk un sāk šaut pa manīm bez hakiem, tad Jay kurš tikai tiko ienāca online un viņš tas nevarēja būt, es varu secināt kad tas bija Carlos ar hph, aimu, minigunu un stāvošo db.


4. Kā vainas dēļ tas notika : viņu 


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://prnt.sc/jh7xx2https://drive.google.com/open?id=1VP5MpqUvjfvH92SsMr1Bu0umv7qCO_Irhttps://drive.google.com/file/d/1P0HCdc7A5c5myFwTTxIrKS_1LjUjTQM_/view .


  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

kur man tur DB ?

taja infernus bija Carlos jo pirms terras ar vinu braukajos :D

Link to comment
Share on other sites

Tad tu gribi man pateikt ka, šāva tikai 1 cilvēks? Var dzirdēt 2 cilvēkus kuri šauj, tajā momentā tikai jūs šāvāt, ieklausies pirms tā kad Carlos sāk šāut, jau var dzirdēt ka tu šauj. Var redzēt ka pa mašīnu sāk šaut pirms tā ka vispār Carlos ir pagriezies.

Link to comment
Share on other sites

Starpcitu, tie cilvēki kuri liek -reputation man ir pilnīgi pie vienas vietas, saprotat tie + vai - reputation nedod neko, tikpat labi es varu ar botiem sev uztaisīt piemēram 12000 reputation, bet ko man tas dos? Pareizi neko, variet turpināt likt - reputation, jo man ir vienalga. :)

Edited by kassels
brīdināts
Link to comment
Share on other sites

Tad tu gribi man pateikt ka, šāva tikai 1 cilvēks? Var dzirdēt 2 cilvēkus kuri šauj, tajā momentā tikai jūs šāvāt, ieklausies pirms tā kad Carlos sāk šāut, jau var dzirdēt ka tu šauj. Var redzēt ka pa mašīnu sāk šaut pirms tā ka vispār Carlos ir pagriezies.

es ari savu, bet tur nebija blag DB

Link to comment
Share on other sites

Tur nebij nekāds db.. Varbūt man tur mazlietiņ patraucēja weps i uzstaisiju dm, bet nekāds db nav bijis!

 

I nekādā infā nēsmu braucis un pietam tu ar mani neesi braukājis!

Link to comment
Share on other sites

Tur nebij nekāds db.. Varbūt man tur mazlietiņ patraucēja weps i uzstaisiju dm, bet nekāds db nav bijis!

 

I nekādā infā nēsmu braucis un pietam tu ar mani neesi braukājis!

taja otraja vidzika var redzet ka es ar tevi braukajos, beidz melot

Link to comment
Share on other sites

taja otraja vidzika var redzet ka es ar tevi braukajos, beidz melot

Nu tad jā, mēs mazliet pabraukājāmies i saskārāmies ar vietējo klaidoni i pašaudijāmies

Link to comment
Share on other sites

Skrīnā neredzu neko tādu.


1. video nav redzams niks un bija terra, kurā Tu atradies.


2. video redzams, ka Carlos Dm - 40 minūtes cietumsodu saņems


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...