• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Mattias_Mendez]


Recommended Posts

Tavs niks spēlē :Ugis_Newber

2. Administrātora niks spēlē :Mattias_Mendez

3. Pierādījumi par pārkāpumu :Screenshot_14.png.e72bd9ea40ffe601e6c495e3601580e8.png

4. Apraksts par situāciju : Braucu ar taxi uz karjēram lai papelnītu naudu. Netīšām ietriecos staba un protams noerpoju un tad šiscilveks mani ieliek cietuma par Lowrp.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

LOWRP, es tak teicu, ka seit par lowrp jailo ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Edited by Keitija
lieks posts
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mani arī vienreiz iellka kaut kur uz tādu laiku pa CS laikam. :D

Edited by Keitija
lieks posts
Link to comment
Share on other sites

Vot pasakat man, mīļie administratori... Kā lai cilvēks mācās RP, ja viņu liek cietumā par LowRP... Labāk būtu pamācījis viņam, kā ir pareizi. ACC OFF. TC. 

Edited by Keitija
lieks posts
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

kas ir admins? paligs un uzraugs,tatad ja persona ir devusies uz admina statusu tatad vins/a ,saja gadijuma vins, jau savlaicigi jau apzinas ka bus jauzrauga servers un japalidz speletajiem,nevis tikai jail/ban/kick. saja situacija admins - sylendc lkm labak izdoma iejailot speletaju uz 1800 sec par lowrp neka speletajam,labi ja minuti pastastitu,vai palidzetu ar rp,ja admins bija gatavs specot speletaju parastu,tatad taja bridi nenotika nekas arkatejs ka - terras vai mbizzi kuri butu jaspeco un tam del nevaretu,vai nebutu laika apskaidrot kaut ko par rp un tadam lidzigam situacijam. genius.

Edited by Keitija
lieks posts
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Saprotu, ka neesi jail. Atvainojos par šo gadījumu. Taisnība, ka nav jāpraksta situācija 100 vārdos. Ja esi jail, tad tiksi unajilots.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...