• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdziba] Maikl Gambl , Stiflers Barbosa , Alex Rayen


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Lucas Cardenas

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Maikl Gambl , Stiflers Barbosa , Alex Rayen

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Maikl Gambl - HPH ,Fast deagle or auto+c ,Stiflers Barbosa - Rapids ,un laikam arī no anims , Alex Rayen - Stavoš db ar minigun.

4. Kā vainas dēļ tas notika : Nabagi savādāk nemāk paņemt terras ,jo *** olas.

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) 

 

 

  • Like 1
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

ko ble kads rapids, es tev atvicaju es tadu dzive nesu lietojis like wtf xdddd tak tur man ir m4, par kadu rapidu tu runa :DDD un necenties nemaz man banu dabut, beigas var redzet kur jus ar savu fake RIchard_blumenthal terru nemat pa vidu hph + mini gun, un tas tavs otrs biedrs Quarz kaukads, kurs bugoja zem texture terru xddd Tryhard 

Link to comment
Share on other sites

Esmu Alex,  un man nekādi hax nav joptv, video 0,41 sec . var redzēt pašā augšā ka rolleris lido un tas piļī ar minigun pa mani un pa tevi .. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Mazais Stiflers said:

ko ble kads rapids, es tev atvicaju es tadu dzive nesu lietojis like wtf xdddd tak tur man ir m4, par kadu rapidu tu runa :DDD un necenties nemaz man banu dabut, beigas var redzet kur jus ar savu fake RIchard_blumenthal terru nemat pa vidu hph + mini gun, un tas tavs otrs biedrs Quarz kaukads, kurs bugoja zem texture terru xddd Tryhard 

Protams ,tas ir rapids lol

 

2 minutes ago, Upenes said:

Esmu Alex,  un man nekādi hax nav joptv, video 0,41 sec . var redzēt pašā augšā ka rolleris lido un tas piļī ar minigun pa mani un pa tevi .. 

Pieņemsim ,bet tapat bans par stavošo lol

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mazais Stiflers said:

kads rapids, es tevi tur viegli ar m4 noberu, butu tur rapids tu insta nomirtu xd, iemacies atskirt xddd rapid = minigun (tas pats gandriz ka)

Am man liekas ,ka tu esi losie ,rapid atrums ir modificejams ,kā arī ja tur nav rapids tad tur ir no anims parladesanas animācijā tu vel ber. Plss bez XD slikti no autisma paliek

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

galig poxuj lol

 

7 hours ago, Dullais. said:

 Plss bez XD slikti no autisma paliek

xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd  xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd  xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd  xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd  xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Dullais. said:

Am man liekas ,ka tu esi losie ,rapid atrums ir modificejams ,kā arī ja tur nav rapids tad tur ir no anims parladesanas animācijā tu vel ber. Plss bez XD slikti no autisma paliek

Jaja konjesna, tryhard man banu dabut neka nebus, zonas tapat musu :)

xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd  xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd  xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd  xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd  xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd  

 
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Mazais Stiflers said:

Jaja konjesna, tryhard man banu dabut neka nebus, zonas tapat musu :)

xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd  xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd  xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd  xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd  xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd  

 

Nu redzēsim ko administratori teiks.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tas kas sūdzību rakstījis prātu ir izkūkojis? paļubom pats arī šauj ar čītiem, bet kaut ko raud, kā jau vienmēr. Pašam sakačāti visādi tur dmg modi, lai rāda cik atrauj, un KAM atrauj hp. Vienkārši uz doto brīdi gan jau uzspiedi alt+f3 vai kuras pogas tur jāspiež priekš wh. Sāc ar sevi un tad raudi par citiem, dēls. 

Edited by Keitija
lieks posts
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, washingmachine said:

Tas kas sūdzību rakstījis prātu ir izkūkojis? paļubom pats arī šauj ar čītiem, bet kaut ko raud, kā jau vienmēr. Pašam sakačāti visādi tur dmg modi, lai rāda cik atrauj, un KAM atrauj hp. Vienkārši uz doto brīdi gan jau uzspiedi alt+f3 vai kuras pogas tur jāspiež priekš wh. Sāc ar sevi un tad raudi par citiem, dēls. 

Smieklīgais ,es vispār neizmantoja paligprogrammas lol. Tāpec no name ar 2 postiem paklusē.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Dullais. said:

Smieklīgais ,es vispār neizmantoja paligprogrammas lol. Tāpec no name ar 2 postiem paklusē.

:DDDDDDDDDDD neizmanto paligprogrammas, esi tama parliecinats? :DDDD tu vla esi top haxors aka hph un mini gun xddd vel ar saviem feikiem uz pedejam sekundem ar minigun maucat ieksa 

Link to comment
Share on other sites

tas ir negodigi,jo ir bandu likumi - tadu nav,pat ja ir,ka piemer hakot nevar,es budams IC nigers tos lauzhu :)))

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Mazais Stiflers said:

:DDDDDDDDDDD neizmanto paligprogrammas, esi tama parliecinats? :DDDD tu vla esi top haxors aka hph un mini gun xddd vel ar saviem feikiem uz pedejam sekundem ar minigun maucat ieksa 

Nopirksu jaunu pc redzēsi vla top hakeris jus rape 1v10 lol ,tev pašam smiekli nenāk ko saki? Es vla un top hakeris

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Maikl Gambl tiek sodīts ar 365 dienu ban par HAX.

Par pārējiem nepietiekoši pierādījumi.

TC.

Link to comment
Share on other sites

co ble kakoi 365 xddx a nu vpizdu tpt lol

Edited by Keitija
lieks posts
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...