• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Anthony_Parker.


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Lauris_Toms

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Anthony_Parker.

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Nu es braucu ar mašīnu un skatos, ka /f čatā uzdirš kaut ko nesmuku.

4. Kā vainas dēļ tas notika : Iespējams, ka viņa.

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai

https://failiem.lv/u/ye9jpu72Video)

  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Mums tadi prikoli ar Alexu, tas ko mes viens otram pa prikolam raksta nevienu nepis, taka tas neskaitas! Ej savas brilles nospodrini loga gjiiimi un nokachaa haxus savadak tolks no tevis 0 :D

Link to comment
Share on other sites

Kp, tad rakstīji oij?:D 

Nevajag labāk, būtu, tad jau Ic čatā rakstījis nevis occ:D

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tak tas ir uz prikolu . 
Bļā, tev ripix , pa naktīm , kad admini būs off nepaspēlēsi . 

 

12 minutes ago, Laurisss said:

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Lauris_Toms

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Anthony_Parker.

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Nu es braucu ar mašīnu un skatos, ka /f čatā uzdirš kaut ko nesmuku.

4. Kā vainas dēļ tas notika : Iespējams, ka viņa.

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai

https://failiem.lv/u/ye9jpu72Video)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak, kas notiks, ka banā pasēdēs?:D Un es pa naktīm nespēlēju:D, taka, savus hax vari likt, kur gribēt.

Link to comment
Share on other sites

Viņš man nebija tuvumā pajoli, kur gribu tur prikolus kidaju. Šajā gadijumā neviens netika aizvainots, Alex saprot prikolus, tā kā vari te nesmirdēt un iet gulēt pajoli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Laurisss said:

Tak, kas notiks, ka banā pasēdēs?:D Un es pa naktīm nespēlēju:D, taka, savus hax vari likt, kur gribēt.

Poh nespēlē pa nakti pa dienu arī nepaspelēsi drauks, kā redzēšu tevi savā WALLHAXĀĀĀ tev RIP .. 
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) 

Ja neizdzēsīsi topiku tev rip . atradisim tevi latgali . 


Sūdzība aplama , TC !! 

Link to comment
Share on other sites

Draugs* nevis drauks:D Būs man vismaz vēl viena sūdzība par tevi, nofilmēšu un lieta darīta:D.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Laurisss said:

Draugs* nevis drauks:D Būs man vismaz vēl viena sūdzība par tevi, nofilmēšu un lieta darīta:D.

Galīgi *** . :)  Uzstaisīšu citu accountu un būs pajebatk par tiem baniem :) Veiksmi tev . ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...