• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Ben_Stepans


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Rory_Jackson

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Ben_Stepans

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : SK

4. Kā vainas dēļ tas notika : Nu es nez, gan jau sajutās vāji !

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) 

 

Link to comment
Share on other sites

kads tev vel SK Jā tur hakoja Un es nacu jusu hooda un tur velviens mani šava VNK Es ļaušu mani novakt es šavejos preti un tu vel doma SK

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jā Mēs bijām 2 bēt tas nenozimejot ka ir SK Pedeja Gādijuma Servera Bija hākeris nevarejam paņemt Kārū Un vēl jus hākojat Un tād man hakeris izvieda uz husu hood un es domaju ieejiet iekša paskatities a uzreiz jūsejais sākā šaut Māni un es šaut [preti jo jusejais novāca manu pretinieku un tad  tu sāki šaut tas Nēnozime ka Ir SK

Link to comment
Share on other sites

Ta jau tev pašam HPH jo ka hakeris aizlidina tad taka tu nomirsti vai ari tevi izkiko bet ok :D  Logiski ka būsiet mūsu hood tiks atklāta uguns! Nu pieņemsim ka tā, a huli ka novāci viņu nāci vēl viņu šaut nost!? Tas ir SK mēs knapi paspējam atdzimt un jau pa mums šauj! 

Link to comment
Share on other sites

Vnk Tas hakeris novac visus ar Minigun un tad mes ar mašinu Braucam ar to SM biedru un hākeris uzpridinaja un tad pie jusu hooda Un vnk ieeju redzu mani šauj nost un es domaju nekas nebus šausos preti un vāirs neeiešu tad Jusu hooda loģiski ka vāirs neiešu Nu Ok

Link to comment
Share on other sites

Jā un cip mūs nevāca vini nepaspēj uzbraukt kalnā jau mašīnai pizdzec ir!  Šaut tu vari līdz robežai nevis mēs kā atdzimstam tā sākat puļīt nost! Šitas ir reals SK! Redzēsim ko mūsu augstie spēki teiks! 

Link to comment
Share on other sites

Njā bēt ka es tiktu no hakera vāļa vislaik šaudas ar savu Minigun tu vēl saki SK Vispirms ar hakeri tiec vāļa tad raksti tik Sudzibas nav jega rakstit sudzibu pat ja ir SK

Link to comment
Share on other sites

nāv jēga likt Sudzibu pat ja ir SK Tas nav nekas liels par Haxiem U.T.C vājag likt Pat par tadu sūd gan nāv jēgas līkt tu domasi ka tāgad busi vārens ka ielikī sudzibū tas neko nēdos tu sēvi apmoļčoji Vnk par tādīem māziem sūdiem nav jēgas likt par HAX Tad tēv piēkritu Vāŗat T.C!

Link to comment
Share on other sites

Nuu es vienkārši pastāvu par servaka noteikumiem! Doma par hakeriem nelieku!? Vnk šī sūdzība tika izveidota lai citi saprot ka tā nevajag darīt ! Kaut vai varens vai ne man pilnigi vienalga! ja nezini servaka noteikumus tad aizej palasi vinus!

Link to comment
Share on other sites

  • Kāsis locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...