• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Suciba] Bugo naļiku divi purni.


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Dzihad

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Vid

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Izmanto naudas bugu kas ir ar Autobusa vadītājiem.

4. Kā vainas dēļ tas notika : Kova

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)

 

 

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tur nebija nekādi slikti nodomi,mēs aizbraucām līdz domei,jo domē bija draugs,kurš arī gribēja stradat par autobusa šoferi,protams,mes runajām skype,un tas laiks,kas tur rādijās,iebugojās jau,kad mēs izbraucām no stacijas ,ja arī tur bugotu kko,nevar zināt kurš bugo un kurš ne,jo izbraucot no checkpointa laiks pazud un uzmetas vēlreiz,ka sha izbrauks no LS,varat pārbaudīt,mēs nenācām šeit spēlēt ,lai kko bugotu un mazais Džihād  urod,beidz dirst pa mammam ,ja tev ir problēmas,aizej pie ārsta vai parunā ar savu mammu,gan jau viņa tev pastastis,ka vajag runat un kā nē,tākā mazs bērns,pamperā vēl čurā,sen tie mammas joki ir novecojuši,tikai tu tāds atpalicis vēl par tiem runā,nu neko darit,tādi jau šeit ir.

Edited by kris͏taps
suspends
Link to comment
Share on other sites

Tu kaut ko vēl stulbāku nevarēji uzrakstīt? Visi zin ka tur stāvot autobusi vienīgais ko dara ir bugo naudu, tev tapat draugu nav un skype neizmanto, tapēc jebal zavaļi.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 :D:D:D Tu tiešām esi mazliet retardēts,tas signs vnk OP ,tava vecene ,ne,a ja,piedod,tev nav :(  :D kkads lašaraika signs? man draugi ir vairāk ,ka tev gadi ,mazais šmurguli,pats vari saavu jebalu zavaļit,man poh,kads tu Conorika grupejums,tpt jus visi boti,zonas tik ņem,kad gsg on,tu vsp šaut nemāki,sēdi vien savos pameros ,tālu tiksi,čau.

P.S. Tev tur ''Member title'' vietā vajag nevis ''Apdāvināts idiots'' ,bet gan apdauzīts Lox :) 

Ja tu būtu kaut cik gudrs,tu netēlotu nekādu te retardu un mācītos zaļais krabi,tākā tev tā nav,tad vien esi,SAD LIFE, un jā ,iemācies kko citu uzrakstit,nevis par mammam kko dirst,es tev pasaku,tas jau tev bus jauns sasniegums,mosh maxima tiksi par kasieti. ;)

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Da labi? Es aizbraucu autobusa vadītājam uzprasīt, kur var strādāt. Un neatbildēja. 

Tu atbrauc ibanutij un es ban? Par to, ka nezinu kur ibanij darbs, urod?

Man šities samp LV āksti apnikuši. 

Es šajā serverī jauniņais, es vel nepārzinu visu, pipjagalva tu! 

Es jav gribēju pateikt rupji, bet neteikšu, jo esmu izlasijis noteikumus! Un par mammu nebija smuki

Edited by kris͏taps
suspends
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, PretHax said:

 :D:D:D Tu tiešām esi mazliet retardēts,tas signs vnk OP ,tava vecene ,ne,a ja,piedod,tev nav :(  :D kkads lašaraika signs? man draugi ir vairāk ,ka tev gadi ,mazais šmurguli,pats vari saavu jebalu zavaļit,man poh,kads tu Conorika grupejums,tpt jus visi boti,zonas tik ņem,kad gsg on,tu vsp šaut nemāki,sēdi vien savos pameros ,tālu tiksi,čau.

P.S. Tev tur ''Member title'' vietā vajag nevis ''Apdāvināts idiots'' ,bet gan apdauzīts Lox :) 

Ja tu būtu kaut cik gudrs,tu netēlotu nekādu te retardu un mācītos zaļais krabi,tākā tev tā nav,tad vien esi,SAD LIFE, un jā ,iemācies kko citu uzrakstit,nevis par mammam kko dirst,es tev pasaku,tas jau tev bus jauns sasniegums,mosh maxima tiksi par kasieti. ;)

Yo Santino, nezinu kapēc taisīji jaunu prof, jo tulīt atkal sēdēsi zem suspja.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kur prāts? Vismaz citā vietā to būtu darījuši, nevis spēlētāju acu priekšā. :DDDD
Parasti es braucu tajās vietās kur ir mazāk spēlētāju.

Edited by kris͏taps
brīdināts
Link to comment
Share on other sites

  • Arvis locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...