• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Travis_Moore sūdzība


Recommended Posts

tātad, laikam Travim nav kur likt savu Admina acc'es, tas jau ir skaidrs ka viņa profilā spēlē Elisa, jo tikko uzrakstīju travim skype viņš ir offline, un tieši pēc terras šis leftoja, parasti viņš ienāk uz 24/7

un šeit skrīns uz to ka travis'a profilā sēž Lexija, drošivien dabūšu suspendu http://www.bildites....almcexm7k4u.png un vēl bez šī daudzi kas ir SYY arī saka ka Travis'a profilā sēž Lexija. es zinu ka šie pierādījumi nav nekādi, bet manējiem vēl ir skrīni uz to ka Travis ar WH mauc, skrīnā redzams ka travja profilā ir Lexija, un Lexijai pēc manas nojautas Tīna besī, jo satiek ar Stefanosu, [ skauž ] tad diez kādēļ tīnai bans no travja?, banlistā tas nebūs jo unbans jau.

BYE ALL.

@ Travis : Un bļe pasaki ka Lexija nespēlē ar tavu ACC nu beidz noliegt, lai admini pārbauda IP adreses

[14:14:08] : caf

[14:14:13] : sas uplodosu youtube

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Man neviens nav rakstījis skype :D es jau visu dienu runāju ar LM vergiem pa skype :D varbūt domā ka neatbild, jo neesi manos kontaktos vai arī esi bloķēts, lūdzu dod man screen ar wh ja jau tā saki ka ir , gaidīšu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]] [[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]] [[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]] [[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Aims tur nav, jo kas ir filmējis viņam aptuveni ir bijis 10.0Hp! Un tas kas ir filmējis pašam smuks s0beits, jo kad spēlē bez s0beita burti playera nikiem ir treknaki bet tev ir tievāki, jo s0beitam ir tievāki burti!

nu un kas ja arī būtu sobeit kur tu redzi ka viņš viņu izmanto?

Kurā vietā tur aim un wh ? Pastāsti lūdzu. + upurim bija varbūt, apmēram 10% hp, video tas ir redzams.

TU NEKĀDĪGI NEVARĒJI ZINĀT KA VIŅš IR AIZ STŪRA

bet, ko tur pielikt, ko atņemt adminam vienmēr taisnība, šādus adminus bļe pa logu izmest lai kājas salauž.

Travi, tu izlīdi nebiji, bet viņš jau nomira, varbūt tas ir pings, bet kā tu varēji zināt ka viņš ir aiz stūra

Link to comment
Share on other sites

nu un kas ja arī būtu sobeit kur tu redzi ka viņš viņu izmanto?

 

TU NEKĀDĪGI NEVARĒJI ZINĀT KA VIŅš IR AIZ STŪRA

bet, ko tur pielikt, ko atņemt adminam vienmēr taisnība, šādus adminus bļe pa logu izmest lai kājas salauž.

Travi, tu izlīdi nebiji, bet viņš jau nomira, varbūt tas ir pings, bet kā tu varēji zināt ka viņš ir aiz stūra

 

Ko tu neteiksi Romona, kāpēc neielika ka es tur ar moci iebraucu, tad atpakaļ gaitā izbraucu un nokāpu no moča :) Ir ir tā romona :)

Link to comment
Share on other sites

Ko tu neteiksi Romona, kāpēc neielika ka es tur ar moci iebraucu, tad atpakaļ gaitā izbraucu un nokāpu no moča :) Ir ir tā romona :)

kā kapēc nejielika, ja viņš vienkārši neredzēja?, nu ja dažam labam WH viegli visu redzēt.

Es pis travi, vienkārši bail atdzīt ka WH un acc'es papist, dodot Lexijai savas paroles.

CHAT OFF gaidu Auri, jeb kādu citu man pajāt.

Link to comment
Share on other sites

kā kapēc nejielika, ja viņš vienkārši neredzēja?, nu ja dažam labam WH viegli visu redzēt.

Es pis travi, vienkārši bail atdzīt ka WH un acc'es papist, dodot Lexijai savas paroles.

CHAT OFF gaidu Auri, jeb kādu citu man pajāt.

 

Tikko terra notiek pludmalē, tu iebrauc ar džipu un mēs 5 tur sēžām, tevi nošauj tu raksti ((WH)) ? stulbums, tak Ramona padomā ar galvu cmoon. Klajā vietā pat bļauj wh, par to es teicu, es tur iebraucu ieraudziiju viņu aizbraucu un tad nošāvu. Aij Ramona, tev laikam nepieleks.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

aw,varbūt travis ir ciemos pie manīm? Tu neko par privāto dzīvi nezini,nezināsi,stfu trans.

btw,Labrīt,tikko piecēlos.

Link to comment
Share on other sites

Tikko terra notiek pludmalē, tu iebrauc ar džipu un mēs 5 tur sēžām, tevi nošauj tu raksti ((WH)) ? stulbums, tak Ramona padomā ar galvu cmoon. Klajā vietā pat bļauj wh, par to es teicu, es tur iebraucu ieraudziiju viņu aizbraucu un tad nošāvu. Aij Ramona, tev laikam nepieleks.

bet tas jau nekas ka šāava ārpus terras ne?

aw,varbūt travis ir ciemos pie manīm? Tu neko par privāto dzīvi nezini,nezināsi,stfu trans.

btw,Labrīt,tikko piecēlos.

aha beidz dirst, tu tīnu vakar izbanoji.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ramonai netur nervi ,tādēļ izdoma Muļķības!

Tēma slēgta nebija wh

Link to comment
Share on other sites

Ramonai netur nervi ,tādēļ izdoma Muļķības!

Tēma slēgta nebija wh

Roka Roku mazgā, nahujam tikai Admini vai Travisa draugi atbild uz postu?

Link to comment
Share on other sites

Roka Roku mazgā, nahujam tikai Admini vai Travisa draugi atbild uz postu?

 

Labrīt prātiņ,jo mēs esam liecinieki..

Video labi redzams sobis.. aiz mājas stūra redzēt vārdu,aww..

Travis redzēja tevi,varbūt kāds bija no muguras un paziņoja..Protams,zinātu,kā ir kara laikā..

Ko te citiem ir atbildēt?

Es arī nobanoju clarku,domaju,ka ir WH,bet īstenībā viņam pa /f paziņoja kur atrodas cilvēki..Šis ir nepatiess video un sūdzība..END OF STORY.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...