• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Roscoe


Recommended Posts

Lieku sūdzību caur savu profilu, jo Markam suspends ! Video arī Marks filmēja

 

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Mark_Rodriguez

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Roscoe_Floquet

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : bija terra bez acc on

4. Kā vainas dēļ tas notika : nez

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 

 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vecīt paskaties 1 momentā savu aim tevi ir tik bad + te bugojas hiti

2 momentā es paliku riktīg low un randijs visus nošava pēc kā viņš mani nošāva lai ir full hp

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+ tie hiti kamēr tu kāp ārā no mahas nereģistrējas dabū vairāk pierādijumus

un ja tu gribi man piesiet aimu tu var teikt stāvi uz vietas un šauj prosta pa mani

un ja gribi likt sūdzibas dabū normālākus pierādijumus low 

ja būtu jaudīgāgs kompis nofilmētu un tu aprautos

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Advokats said:

+ tie hiti kamēr tu kāp ārā no mahas nereģistrējas dabū vairāk pierādijumus

un ja tu gribi man piesiet aimu tu var teikt stāvi uz vietas un šauj prosta pa mani

un ja gribi likt sūdzibas dabū normālākus pierādijumus low 

ja būtu jaudīgāgs kompis nofilmētu un tu aprautos

Esmu iesaisīts.

Tātad esmu riffu līderis un šodien pa dienu bija terra pret tevīm ,kad diemžel neviens adminstrators nebija online ,iespamojam tevi ,un uz 60 sek saberot sev mašinu tu viņu vienkarši salaboji ,kā ari ierubiji hph un stavēji zonā līdz ieslēdzi aimbotu ,un tev spēle nocrashoja.

Būtu iemetis video ,bet viņs iefrizojis ir un tur nekā nav redzama ,tāpec lūdzu mazāk hako ,savadāk nakamo reizi tev nepaveiksies.

Kā ari šeit ir tiri redzams hph ,ar 1 hitu + damage informeru nevar būt tā kad 8-9 hiti nejiet nost ,un kkadi 6 hiti kad kāp ārā no mašīnas.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Esmu iesaistīts šajā situācijā, man arī safabricēja sūdzību, baigi mums te haki, kjipa rosko otrajā dienā izmantoja hakus ...

Pierādijumi šeit galīgi low, stabili vajag šitam nost līderi ...

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Randijs Klassiks said:

Esmu iesaistīts šajā situācijā, man arī safabricēja sūdzību, baigi mums te haki, kjipa rosko otrajā dienā izmantoja hakus ...

Pierādijumi šeit galīgi low, stabili vajag šitam nost līderi ...

Man tā patīk ,kad jūs vienkarši visi blatant melojat ,kā viņs var safabricēt sūdzibu ja viņs vairākas reizes ir miris?

Ja viņs safabricētu sūdzību ,tad viņam vajadzētu atbilstošai personai likt atpakaļ visus status lai varētu safabricēt ,kā ari šaja video nav gandrīz vispār neviens cuts lol ,un to tik atri nevar nemaz izdarīt.

Lowest IQ

Edited by kris͏taps
+2wp
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Eu pakalusies? Vla lideri.. Tu galigi debils esi vai ka?? Tev ir low hph.. Tatad 1 hits un dead.. es pirmaja momenta tev trapu 2 reized tu dzivo..

 Tatad dauni otrais momenta..  Tu sedeji masina savu radija ka trapu kajt tev vajag tikai 1-2 hitus kad mes ar db pisam.. vid ir redzams ka sedi pie stures ar low.. tu izkap un es vel noberu tevi vell.. Kaut te  ir low.. Mosk vel pasaki ka man neradija pareizi tavu hp dauni? Te ir tirs hph hax un lideris off mudak

 

 No tel rakstu..

Hax 3656+ 333 par daunismu Lideris off

 

Tc

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...