• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Dave_Bukster


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Leo Petrenk

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Dave_Bukster

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Bez rp zvaigznīte , bez rp nošauj un tgat un Liek izskāpt OCC čatā 

4. Kā vainas dēļ tas notika : Jo netīšām ietriecos policista mašīnā

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://vimeo.com/user89569339/review/290059207/0d65543961

 

 

Link to comment
Share on other sites

Čali , paskaidro, kas ir RP zvaigzne? Un ''Deagle'' ir handgun. To var bez rp paņemt. Jā, atzīstu , ka liku tev izkāpt OOC čatā.. Taču tie divi iepriekšējie.. nvm.  Un nebija tā, ka vienkārši netīšām ietriecies manī. Bija tā , ka tu man traucēji braukt, ar ''Taxi'' līkumaini man visu laiku priekšā brauci. Un kad es tevi dzenu, tu manī ietriecies un tas nebija netīšām.

Edit : Jā, nesmuki izrīkojos, taču tas nebija ''netīšām''.. Nu besī.. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, spridzeklītis said:

Čali , paskaidro, kas ir RP zvaigzne? Un ''Deagle'' ir handgun. To var bez rp paņemt. Jā, atzīstu , ka liku tev izkāpt OOC čatā.. Taču tie divi iepriekšējie.. nvm.  Un nebija tā, ka vienkārši netīšām ietriecies manī. Bija tā , ka tu man traucēji braukt, ar ''Taxi'' līkumaini man visu laiku priekšā brauci. Un kad es tevi dzenu, tu manī ietriecies un tas nebija netīšām.

Edit : Jā, nesmuki izrīkojos, taču tas nebija ''netīšām''.. Nu besī.. 

Deagle iznjemt bez rp? Tas taapat ir qs un jebkuraa vietaa tev tas ir jaadara, ja tu kko iznjem vai ieliec. tu tak esi ments, ieej forumaa un paskaties, tur speciaala ailiite ir deagle iznemshanai no maksts

Link to comment
Share on other sites

Man administrātors teica , ka tam var nepielietot RP (: Taču saku, jā , nesmuki izrīkojos, bet saproti arī mani! 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, spridzeklītis said:

Man administrātors teica , ka tam var nepielietot RP (: Taču saku, jā , nesmuki izrīkojos, bet saproti arī mani! 

Es saprotu, pats esmu straadaajis par mentu un arii tagad straadaaju, bet prieksh taadiem lowakiem ir divas lietas, kas ir svariigas. 1. Binderis, uzspied vienu podzinju un viss notiek, neviens nevarees piepisties par nonrp vai citaadiem suudiem. 2. /report admin spec, man tas ljoti biezhi nostraadaa un tas kursh muuk, seezh cietumaa. Ja visu to tu izmantotu, iespeejams, ka sheit nemaz neatrastos pie suudziibaam.

Link to comment
Share on other sites

Binders man bija. Es saku, Deagle var neizmantot RP! Vienīgā lieta, ko nepareizi darīju, ir tas, ka uzreiz nošāvu, par to ka ietriecās.. To es saprotu..

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, spridzeklītis said:

Binders man bija. Es saku, Deagle var neizmantot RP! Vienīgā lieta, ko nepareizi darīju, ir tas, ka uzreiz nošāvu, par to ka ietriecās.. To es saprotu..

Nu sorry veciit, bet es veel joprojaam nesaprotu, kursh gudrais admins teica, ka prieksh Deagle iznjemshanas var neizmantot rp, jo tas ir pilniigi visur sarakstiits, ka tam vajag rp un cik reizes es neesmu pashaa saakumaa seedeejis par qs, jo neizmantoju rp prieksh taadaam lietaam.

Edited by kris͏taps
+3wp
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...