• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Diago_Quarz Nejēdz soda sistēmu :)


Recommended Posts

 

 

ivm50xps4n6m2xljr4.png

 

 

820898_m.png

 

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

#PretPirktiemAdminaStatusiem

#NostArXujarz

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē :Salvadors_Carizzo

2. Administrātora niks spēlē :Diago_Xujarz

3. Pierādījumi par pārkāpumu :http://www.bildites.lv/a/9yy27qb4#2m57an2d

4. Apraksts par situāciju :Ietriecos nedaudz robežā, pabraucu uz priekšu, lai neveras tā robeža pa diršanu. Un mani jail uz h, par tādu sīkumu? Tik 3LVL ir, un jav

šitā drāž. Es tikai mācos, bet izskatas, ka admins šis vispār nejēdz, ka uz stundu ir pārspīlēti. Nezinu ko vēl piebilst #NostArXujarz

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

BĻA DIEGO!!! Nopircis adminu domā ahūnais esi? Bļa piesedz katru karu SYY! Specjāli izkiko mani 5min pirms kara lai tik neiespamoj un ta pasaka, ka sajauca id! Es arī nevienu reizi neesmu redzējis kā tu iejailotu kādu no SYY! Bļa Richard, Lauma jums acis nav pierē un jus neredzat kā viņš piesedz SYY? Tak visi to ir pamanijuši kā viņš piesedz viņus i nav jau pirmā reize un ne pēdēja, ka viņš tā dara!

 

Arī.. Viņš ietriecās, nepagāja pat 10sec lai uzrakstītu erpē un tu jau iejailo... Manuprāt neviens nevar paspēt pa 2sec uzrakstīt erpē!

 

#PIRKTAISADMINS

#ACC OFF

Edited by Keitija
pitiks veidot balagānu
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Cik nu uz visu ātrumu, bet nu es piebremzēju nedaudz pirms barjeras. Nedaudz aizgāj pa gais tāpat. 

Neuzskatu, ka 60min 3LVL par ko tādu ir normāli. Zūd velme spēlēt, ka ar stundām jāsēž jail. Jo piemirsu binderi ieslēgt.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
51 minutes ago, Mr.Unknown said:

Tu vareji apstaties un norpot ja butu apstajies un nebutu uzreiz braucis prom nejailotu :)

Varēji dot vismaz 10sec noerpot nevis uzreiz jailot!

Piemeram man citi admini uzgaida 10sec, ja nav erpē ta jailo tu lowak!

#ACC OFF LOH**

Edited by Keitija
atpūsties vēlies?
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 da jūs visi debīli VANAGS LABĀKAIS ADMINS EU. Ko var čīkstēt viņš vnk met jaila par noteikumu pārkāpšanu . Ejat asaras noslaucīt :DDDDD

Edited by Keitija
lieks posts
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...