• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Daniel_frake


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Johnny_Apollo

2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Daniel_Frake

3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: staveju spawna nebiju neko izdarijis un hop mani ieliek jaila...

4. Kā vainas dēļ tas notika? ka lai es to zinu man... es neko neparkapu neko

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video:

post-7561-0-60907300-1377191150_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Atkal kāds spēlējās ar TAZE viss serveris tika ar Taze paņemts ,un pa /o čatu paziņoju kad visi likumsargi tiek sodīti ar 10 minūšu cietum sodu par nemākulību !

Link to comment
Share on other sites

ka tu zini ka es ar tazer nemaku lietot tu vnk pa prikolam nobanoji visus likumsargus ?

 

ja nevarat savā kopienē paskaidrot kā jaizmanto TAZE tiek sodīti visi !

Link to comment
Share on other sites

Ā nav ko piebilsts tādēļ kaut ko par pasisto sāc runāt?!

Njam,nav pirmā reize kad visi policisti un FBI tiek sasēdināti par TAZE nepareizu izmantošanu !

nu ceru kamerā sēžot apdomājies !

Link to comment
Share on other sites

nevis es apdomajies bet tu noperc smadzenes jedzigas barnudarz tads es maku izmantot taze un parto tu mani jail liec tu esi vsp ? aksts tads

Link to comment
Share on other sites

Ja esat viena organizācija tad ieskaidro tiem kas nemāk ,nevaru noķert vaininieku ,tiek sodīti visi!

Link to comment
Share on other sites

Ja esat viena organizācija tad ieskaidro tiem kas nemāk ,nevaru noķert vaininieku ,tiek sodīti visi!

ble visiem *** , ja nav vainigs vins , tad nejailo.Paskaties , kur ir sudzibas par administratoriem , tavs vards tikai rēgojas

Link to comment
Share on other sites

ble visiem *** , ja nav vainigs vins , tad nejailo.Paskaties , kur ir sudzibas par administratoriem , tavs vards tikai rēgojas

 

mhm rēgojas gan ,bet visas sūdzības mana vaina netiek atdzīta ,atver acis !

Link to comment
Share on other sites

daniel tu esi vnk bernudarza loceklis kas teu vsp adminu iedeva ?

 

Vari iedomāties nopirku :O !

Link to comment
Share on other sites

ble logiski , ka nopirka RP = Plika 0 .

Bieži jauc termiņus.

Gramatika arī viņam ir smieklīga , pareizi raksta ''pats'' , bet viņš raksta ''pac''

Link to comment
Share on other sites

ble logiski , ka nopirka RP = Plika 0 .

Bieži jauc termiņus.

Gramatika arī viņam ir smieklīga , pareizi raksta ''pats'' , bet viņš raksta ''pac''

Jā piekritu xD
Link to comment
Share on other sites

Te ne Daniel_Frake vainīgs a visi LVPD+LSPD+SFPD+FBI biedri!Aizbraucu spawna,izeju,gribu noņemt naudu no banka un pienāk FBI biedrs un sāk tazer'ot neparko,pectām SS uz manīm!

Link to comment
Share on other sites

ne jau mani puse servera tik noTAZEROTA ,kā jau teicu ja kāds no jūsējiem nemāk izmantot šo komandu ,iemāciet vai atlaižat ,nedalec?

Link to comment
Share on other sites

Jūs gan gudri tie kas te raksta,te var rakstīt tikai Apsūdzētais Apsūdzētājs un pārejie admini/moderatori.

Link to comment
Share on other sites

Bļe tu Swagger aizpis jebalu, bļed iemācat savējiem iesācējiem lietot TAZERU!! Zbal, vakar bija karš naftā un bļed mēs dēļ tazer nomirām

Link to comment
Share on other sites

Bļe tu Swagger aizpis jebalu, bļed iemācat savējiem iesācējiem lietot TAZERU!! Zbal, vakar bija karš naftā un bļed mēs dēļ tazer nomirām

Piever muti jobanais kropli.Man bans no sita puvena uz muzu ir , kads bel fbi tu *** !? Kucēns totals.Ej izdraz suni

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...