• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Diego a.k.a draugu aizstāvis


Recommended Posts

 

 

ivm50xps4n6m2xljr4.png

 

 

820898_m.png

 

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Kenny Cuneo

2. Administrātora niks spēlē : Diego Quarz

3. Pierādījumi par pārkāpumu : https://prnt.sc/l35db7

4. Apraksts par situāciju : Karoče aizbraucam ar gonzi  uz karj tur  brauca talbraucejs, es atpakal cela braucot aizkeru vinam vienu pusi  norava 5% a vanags iemet uz 90min par to jaila :DDDDDD un visiem saka ka 10%norāva, vinam vajg arsta palidzibu?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]] [[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
3 minutes ago, Mr.Unknown said:

tu rejali ar super masinu mauci un iepisi smagajam traki sana

parasti jau admini liek video par tadam lietam, bet nu, tu ipass admins mums esi 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mr.Unknown said:

tu rejali ar super masinu mauci un iepisi smagajam traki sana

Tu  saspiedies esi?

Cheetah ir super maha? Priekšā,  pie lampas ir sāns? men u need glasses

Link to comment
Share on other sites

Es, ka BG lid gribu patteikt to, ka šitie abi acc, jeb sīkie tītari jailo speciali BG :D

Nav brīnums, ja nopirka acc, smadzeņu jau nav. Manējie braukā, šis jailo par katru sīkumu un augšā ir bilde, kur rakstīts, ka vairs nav jaerpo par avāriju. 

antiņ tu

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, -Мажор said:

Es, ka BG lid gribu patteikt to, ka šitie abi acc, jeb sīkie tītari jailo speciali BG :D

Nav brīnums, ja nopirka acc, smadzeņu jau nav. Manējie braukā, šis jailo par katru sīkumu un augšā ir bilde, kur rakstīts, ka vairs nav jaerpo par avāriju. 

antiņ tu

Piekrītu 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...