• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Frank Underwood


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Kent_Gainz

2. Administrātora niks spēlē : Frank Underwood

3. Pierādījumi par pārkāpumu : https://imgur.com/a/dejY9CD

4. Apraksts par situāciju : Karoče sēžu zonā, biju lejā, jo artūrs nemāk braukt.. Izrādās, ka biju pēdējais palicis zonā un laiks jau faktiski bija iztecējis. Atrodoties zonā domāju, ka pasēdēšu tur lejā, lai nopaļās ar wh un skrien pakaļ, jo neviens no viņiem tajā brīdī neatradās zonā, kad nonācu tur un nezināja, ka esmu tur.. A ko Franks, izdomā, ka izkikos mani, jo laiks beidzās un es biju pēdējais SYY zonā. SS skaidri un gaiši redzams, ka esmu zonā.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu jocīgi, tajā brīdi kad nopaļīju, tad tu biji ārpus zonas, bet nu tajās divās sekundēs laikam būsi ieskrējis atpakaļ. Un es neredzu laiku karam, respektīvi es nevaru zināt, ka tās bija pēdējās sekundes.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, President said:

Nu jocīgi, tajā brīdi kad nopaļīju, tad tu biji ārpus zonas, bet nu tajās divās sekundēs laikam būsi ieskrējis atpakaļ. Un es neredzu laiku karam, respektīvi es nevaru zināt, ka tās bija pēdējās sekundes.

 

Paskaties srīnā, ble tu neredzi laiku vai kas?  nevaig dupsi līdeju gerkanu aizstāvēt mīīīlu

Edited by kris͏taps
+1wp
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, President said:

Nu jocīgi, tajā brīdi kad nopaļīju, tad tu biji ārpus zonas, bet nu tajās divās sekundēs laikam būsi ieskrējis atpakaļ. Un es neredzu laiku karam, respektīvi es nevaru zināt, ka tās bija pēdējās sekundes.

 

1. kiko par ārpus, ja šauj ārpus zonas , es b*e lejā biju, kā varēju šaut, ja nemaz no turienes nevienu redzēt nevarēju? :D
2. skrīnā ļoti labi redams, ka tas uzņemts tieši tajā brīdī, kad izkiko, jo var salīdzināt pulksteņus. (man ir timestamp)

3. Kā tajā vietā varēju paspēt ieskriet zonā milisekunžu laikā? Pats labi redzēji, ka biju lejā , vnk nogūlies gaidīju, kad nopaļīsies ar wh kāds un atrados zonā, lai noturētu zonu.

4. Screenā ir redzams, ka 27:30 parādās, ka 60 sec, 27:57 es uzrakstu , ka esmu zonā , jo ieņēmu salīdzinoši drošu pozīciju, iespējams, ka runājāt skype or smth un zināji, ka 60 sec un tad 28:16 izkikoji, jo pārējie reāli nebūtu paspējuši atbraukt.

5. Kā no turienes visp var iešaut kādam? Ārpus skaitās, ja atrodies ārpus zonas un šauj pa pretiniekiem.

 

Es editošu, lai nekrātu postus atbildi uz ierakstu zemāk.
Es reāli nevarēju tikt augstāk neizejot no zonas un sapratu, ka gudrāk būtu palikt tur un gaidīt, kad nāks pie manis. Bugot zonu būtu, ja zemē būtu , ar heli or smth, nejau tas, ka atrodos zonā nozīmē, ka bugoju zonu :D

+ ko es tur darīju, tu pierādīt nevari, es varu pierādīt, ka biju zonā un mani izkikoji ar iemeslu ārpus, iepriekšējais attaisnojums nenostrādāja? :D
es tur varēju ktvai lidināties un flipus mētāt, tev gnj , ka ir vid vai bija, bet teiksi, ka nē.

Es varu pierādīt, ka esi izdarījis pārkāpumu, bet tu nevari attaisnoties, jo pat, ja iemestu video, tajā būtu redzams, ka atrodos zonā un visticamāk arī kā tur nokluvu.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kentauros said:

1. kiko par ārpus, ja šauj ārpus zonas , es b*e lejā biju, kā varēju šaut, ja nemaz no turienes nevienu redzēt nevarēju? :D
2. skrīnā ļoti labi redams, ka tas uzņemts tieši tajā brīdī, kad izkiko, jo var salīdzināt pulksteņus. (man ir timestamp)

3. Kā tajā vietā varēju paspēt ieskriet zonā milisekunžu laikā? Pats labi redzēji, ka biju lejā , vnk nogūlies gaidīju, kad nopaļīsies ar wh kāds un atrados zonā, lai noturētu zonu.

4. Screenā ir redzams, ka 27:30 parādās, ka 60 sec, 27:57 es uzrakstu , ka esmu zonā , jo ieņēmu salīdzinoši drošu pozīciju, iespējams, ka runājāt skype or smth un zināji, ka 60 sec un tad 28:16 izkikoji, jo pārējie reāli nebūtu paspējuši atbraukt.

5. Kā no turienes visp var iešaut kādam? Ārpus skaitās, ja atrodies ārpus zonas un šauj pa pretiniekiem.

 

Respektīvi mēģināji nobugot zonu, tas ir vēl sliktāk, ja negribēji nevienu nošaut. 

Lai Lauma vai Richards saka.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...