• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba]Stiflers_Barbosa Un Danya_Hokage


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Ben_Stepans

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Stiflers_Barbosa un Danya_Hokage

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :kr4 uzmeta manu mahu un Gaisu Stiflers pec afka ienacot un Danya CP nobrauca mani

4. Kā vainas dēļ tas notika :Viņas

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)https://failiem.lv/u/ae7pg37j

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

a kads sakars man? :D  vareji full video iemest, es afk labu laicinu biju, un vispar nezinaju par to mahu, es kad izgaju no afk biju iestredzis sava maha :D + man tadu haxu vispar nav atvecaju, EDITS: a tur vispar sudziba aplama :D  jo man tur sakuma masina bij noparkota, a redzi kad pec afk izgaju vina atpakal nosedas, tu vnk afk laika vinu tur noliki

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Mazais Stiflers said:

a kads sakars man? :D  vareji full video iemest, es afk labu laicinu biju, un vispar nezinaju par to mahu, es kad izgaju no afk biju iestredzis sava maha :D + man tadu haxu vispar nav atvecaju, EDITS: a tur vispar sudziba aplama :D  jo man tur sakuma masina bij noparkota, a redzi kad pec afk izgaju vina atpakal nosedas, tu vnk afk laika vinu tur noliki

kads tūr sākars kad biji laiciņu afk kad pec afk ienaci un mahā uz gāisu bija nekas tur nenosedas uz gaisu visu bija

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BensT said:

kads tūr sākars kad biji laiciņu afk kad pec afk ienaci un mahā uz gāisu bija nekas tur nenosedas uz gaisu visu bija

nu tas ka man maha tur sakuma stavija, un kad tu esi afk laika tu vari viskauko izdarit, ka redzeji es noclipots jau ieksa biju, un tu vai vins vienkarsi masinu izstumat manu un actajat ka ir, un tad kad es izgaju no afk, ta maha kura es sedeju, pati par sevi sava vieta nosezas, un *** kas vinaj prieksa stav kaut siena, vari pameiginat ar saviem cubariem ta :D

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Mazais Stiflers said:

nu tas ka man maha tur sakuma stavija, un kad tu esi afk laika tu vari viskauko izdarit, ka redzeji es noclipots jau ieksa biju, un tu vai vins vienkarsi masinu izstumat manu un actajat ka ir, un tad kad es izgaju no afk, ta maha kura es sedeju, pati par sevi sava vieta nosezas, un *** kas vinaj prieksa stav kaut siena, vari pameiginat ar saviem cubariem ta :D

tak tur viss skaidris ka Ir GM CAR pec afka ienacot maha uzpraga un tu vel raksti kko

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

kads sakars godmode mahai? :D , man vispar radas kaukas cits neka jums starp citu tavai zinasanai, JA PAT, JA KADS ADMINS KAUKO TADU STULBU, no ta visa atradis, un JA PAT, izradisies tur bij kaukadi haki kuru man ka tadu, kurus tu man tiko pateici vispar NAV, tapat unbanu nemsu :D taka vari necensties man banu paraut

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
  • Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...