• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība


Recommended Posts

Tu tups vai ka Atvedi kaut kadu  Cali uz manu hood pieteikties Pec ka paludzu tev ludzu dodaties arpuse, pec tam gsg atbrauca pademot es rr a tu hod cilo pec ka tew paludzu doties prom,neskaitamas reizes a tew poh bija un ignoreji mani. Tiku teicis ja nedosies prom dabusi galva lodi ta pat neko Nu izsawu vienu reizi pa taksi a tu taisijies Cp taisit pec ka ari atlipi pret zemi. ..... Ne tu kaut kads Bomars ar taksi te wizinies. Tad ok es ar pa Celu palicijas garazu un pa orgu hood wizinasos un bus man poh padoma ar sawu mazo galvu Ko tu dari un tad Sudzies ne pa teemu.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Mad Drago said:

Tu tups vai ka Atvedi kaut kadu  Cali uz manu hood pieteikties Pec ka paludzu tev ludzu dodaties arpuse, pec tam gsg atbrauca pademot es rr a tu hod cilo pec ka tew paludzu doties prom,neskaitamas reizes a tew poh bija un ignoreji mani. Tiku teicis ja nedosies prom dabusi galva lodi ta pat neko Nu izsawu vienu reizi pa taksi a tu taisijies Cp taisit pec ka ari atlipi pret zemi. ..... Ne tu kaut kads Bomars ar taksi te wizinies. Tad ok es ar pa Celu palicijas garazu un pa orgu hood wizinasos un bus man poh padoma ar sawu mazo galvu Ko tu dari un tad Sudzies ne pa teemu.

PFF nesmīdini mani 1-nēesu bomzis! bet tu to visu tapat darīji bez rp un vēl tu tikai trīs reizes man palūdzu doties ārā. es arī būtu devies ja tu nesāktu šaut un tu todarīji nevis vienreiz , bet vairākas!

 

Link to comment
Share on other sites

Iemet kadu Vid vai ko tad Kur es tevi Dm bez rp pieradijumi ir vai ka? ja nav Slidi talak.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
  • Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...