• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Mikaels_Andersons  Rory_Jackson


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Vitalijs_Berzins

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Mikaels_Andersons  Rory_Jackson

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : es nevelejos pirkt no viniem ieroci vini velejas mani par to nogalinat un to ari izdarija QS DM un Car DM

4. Kā vainas dēļ tas notika :es nevelejos pirkt no viniem ieroci vini velejas mani par to nogalinat

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 

 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Reāli tie sākumā nebijām mēs! Savus mākonīšus vari iemest sev anītī! :D Un tur kur braucam no ēdnīcas ārā tu mūsos iepirdi! Un man ierocis jau bija rokās, kad izkāpu nebija QS un es tevi nenošāvu loliks :D aizbraucu prom!!! Beigās tu pats kko tur pisies un pat nenomiri ne reizi takā nesmirdini te :D:D:D  Sūdzība aplama! TC! Bet laba humora deva šodienai :D 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu aniti sika padauze vari ar saviem skolas biedriniem sedet majas un maset pedas ja jus esat tik debili un saudit visus pec kartas ta ir jusu problema un varat vakties no si servera ara 

 

Edited by Keitija
apdomā par vārdiem.
Link to comment
Share on other sites

Tur pilnīgi nekā nav! Un iemācies rakstīt! Var redzēt, ka visdrīzāk mācies kādā 6.klasē, kur tas vēl tik labi nav izkopts! Man jau nekas nenotiks arī, ja tur kkur būs jail, jo samp ir tikai spēle. :)   Bet jautri tie tavi mākonīši! Tur tie varēja būt pilnīgi jebkuri spēlētāji :D:D :D  Takā pis suni, interneta varoni :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, vitalijs_Berzins said:

Tu aniti sika padauze vari ar saviem skolas biedriniem sedet majas un maset pedas ja jus esat tik debili un saudit visus pec kartas ta ir jusu problema un varat vakties no si servera ara 

 

Aj aj mazais puik kas tev tā iemācija runāt!? Tas nesmukais vārds tads ne pārāk man patīk taka WP derētu! Ko gribam to daram kaut vai visu servaku nonesam tās ir mūsu problēmas mazais :* 

 

22 minutes ago, vitalijs_Berzins said:

tapatas mazo bernin pasedesi cietuma

Ak jel ko mums tagad darīt cietums nu viss pasaules gals tagad! :1f92d: 

Vups sitas tak tev dubult posts domaju te vajadzētu arī +WP :D 

Link to comment
Share on other sites

puika saproti ka man vairak gadu neka tev jo sen esu beidzis visas skolas un stradaju pelnu sev uz dzivi bet saproti to ka tadi ka tu biezi kaitina mani saja serveri ja spelet neprotat nav mana problema. Un es saja serveri esu jau no ta laika kad vel nebija nekadu papildinajumu saja serveri . tapec apklusti  ar saviem stulbiem komentariem

 

Link to comment
Share on other sites

Neizskatās, ka tu kaut ko būtu beidzis, ja rakstīt nemāki! Un šaubos vai strādā kkur, ja nu vienīgi pēc bērnudārza kaimiņam ar mutīti pastrādā :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
  • Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...