• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Diego Quarz


Recommended Posts

Tavs niks spēlē : Dzihad

2. Administrātora niks spēlē : Diego Quarz

3. Pierādījumi par pārkāpumu :https://prnt.sc/l4xdw4

4. Apraksts par situāciju : nu bija 16 purni on, mani neviens nepabrīdinājā, pēc tam pamanīju izmetu un vanags uzmet wp, nu tur vajadzēja pabrīdināt es domāju

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]] [[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Noteikumos kaut kur rakstīts ka jābridina? Ne nav. Beidz raudāt tak, kad man bija 16 biedri on bez bridinajuma iemeta wp. Samierinies un domā citreiz pirms invo parak daudz cilveku.

Edited by kris͏taps
Sapisos -.- jaa, bet tpt wp
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

On 10/11/2018 at 8:29 PM, Mr.Unknown said:

Tev pasam jaskatas savs biedru skaits xd

 

On 10/11/2018 at 8:49 PM, CripplingDepression said:

Noteikumos kaut kur rakstīts ka jābridina? Ne nav. Beidz raudāt tak, kad man bija 16 biedri on bez bridinajuma iemeta wp. Samierinies un domā citreiz pirms invo parak daudz cilveku.

No warm

Var redzet ka neesat pat ble lasijusi noteikumus

yd526ck.jpg

Edited by kris͏taps
Tur vispār ir rakstīts, ka administrators IR TIESĪGS BRĪDINĀT UN PIEŠĶIRT WP, nevis tas viņam obligāti jādara. Anyway, +1wp
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CripplingDepression said:

Noteikumos kaut kur rakstīts ka jābridina? Ne nav. Beidz raudāt tak, kad man bija 16 biedri on bez bridinajuma iemeta wp. Samierinies un domā citreiz pirms invo parak daudz cilveku.

LMFAO samierinies, ej palasi noteikumus, kad varēsi savākt normālus pepiņus, nevis savus sīkos brālēnus ko onkulis uztaisījja tev, tad nāc runāt <3

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...