• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Alexis_Larson


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Tony_Hunter

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Alexis_Larson

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Gribeju notriekt to čaliti a tas nemirst čota, saku filmet utt

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video): https://failiem.lv/u/tyt59m3g#/ 

Link to comment
Share on other sites

Kad tu to video esi nofilmējis ?? Kāds ble sakars, man ir bans vēļ 3 dienas pa db paskaties pats... +Man sen jau ir skins daudz savadaks pa 4m.. Es nezinu kur tu to vidaku esi izrāvis , un kad vispār ... :D  Es te editoju lai nav posti jākrāj... 

Bet jūs paskatāties datumu, un laiku šodienas, bet es pirms 4d, dabūju banu no Kārļa//Diego , varbūt kāds negribēja zaudēt balsošanā, un izdomājis iegāst? :D 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, TheAdamas said:

Sodien sodien tas bija filmets. ja jau paravi uz 3 dienam ta parausi vel uz ilgaku laiku. 

Aaaa nu ok. Tikai 1) Man nav tāds skins. 2) Mani nobanoja pirms 4d par db un vēl ir ban. :D 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rajona puika* said:

Aaaa nu ok. Tikai 1) Man nav tāds skins. 2) Mani nobanoja pirms 4d par db un vēl ir ban. :D 

1. skinu vari nomainit  2. bans var but nejilgs ja perc unbanu 3.un tas nau DB tas ir trakak tas ir Hax pa ko video 

 

Link to comment
Share on other sites

Da viņam bans ir uzlikts uz 7d, vinam bans jau ir 3d un vel atlikušas 4dienas, vins nav pircis unbanu un nekādigi netiek ig! Vinam bans beigsies pec 4d un unbans nav pirkts! Takā vins ig nekādigi nevarēja tikt!

Edited by kris͏taps
Noteikumu pārkāpējiem wp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...