• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Ralfs_Lapins CS, MIX


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Dave_Bukster

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Ralfs_Lapins

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Braucu es ar Sabre, aizķēros aiz apmales, Sabre apgāzās - avārija ar automašīnu. Principā man bija kautkas lauzts (P.S. Es noerpoju ar bindu, ka traumas netika gūtas. Man tas automātiski). Tad tur nu sākās RP situācija. Pielietoju komandu /injured 2, kas, manuprāt palielināja šo RP. Skatos, ka serverī ir mediķis Ralfs_Lapins. Izsaucu mediķus. Šis atbrauc un principā taisa CS. Ne izkāpj, neko. Sakot, ka nēesmu miris. Es tak avarēju ar automašīnu, mediķi ir nepieciešami, ne? Izkāpj viņš ārā un jautā ''Kā varu palīdzēt?'' Tu nopietni? Kurš tā darītu? Manuprāt šeit izpaužas vislielākais CS šajā situācijā. Pēctam Ralfs iekāpa atpakaļ auto un caur OOC čatu teica, lai iekāpju ambulances mašīnā, ka uz slimnīcu vedīšot - MIX. Pēc visu ko teicu, Ralfs sāka man braukt virsū un gandrīz nobeidza mani IC. Pēc tā visa viņš vienkārši aizbrauca prom. Manuprāt viņu, ar tādām RP prasmēm, vajadzētu atlaist no šī amata. Esmu redzējis viņu arī citās organizācijās, kur uzvedās tieši tā pat! 

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa protams.

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://failiem.lv/u/mghrdq24

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos,ka postolu,bet Ralfs tiks atlaists no amata, ,tādi mums nav vajadzīgi. 

NeWardnot.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...