• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Alex Falcone]


Recommended Posts

 

 

1. Tavs niks spēlē : Jamu Duck

2. Administrātora niks spēlē : Alex Falcone

3. Pierādījumi par pārkāpumu : Iemetis mani nepatiesi cietumā.

4. Apraksts par situāciju : Manu draugu arestēja puiši , kuri pamatīgi ignorēja manas roleplay komandas. Pēc kā vienu no viņiem viņš nobanoja uz 3 dienām . Otrs policists tāpat turpināja ignorēt mani. Es paliku dusmīgs un izlēmu apturēt policistu ar savu gloku,kurš man aizjostē. Es veiksmīgi izņemu to no aizjostes,veicu tajā 3 šāvienus. Gatavs jau darīt RP ar savu glābjamo draugu un šis mani iemet jail uz 50 min par DM , es īsti nesaskatu tur DM ,bet administrators uz daudziem maniem reportiem atbildēja ''visi var izdomāt tādu atmazku''. Manuprāt,tas administrators ir ļoti slikts un dara jailus tikai ,lai čatā redzētu viņa aktivitāti,nevis,lai apkarotu nonRP situācijas.

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tas kurš neatbildēja uz tavu RP tika nobanots par rp avoid. Otrs ments sēdēja mašīnā un vispār neko neteica, bet tāpat izlēmi viņu nošaut.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, flammenwerfer said:

Tas kurš neatbildēja uz tavu RP tika nobanots par rp avoid. Otrs ments sēdēja mašīnā un vispār neko neteica, bet tāpat izlēmi viņu nošaut.

 mans draugs jau bija ieslodzits rokudzelzos un tas bija jau gatavs braukt,kad vins iedarbinaja dzineju - es atklaju uguni.

nemelojies!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...