• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Johnny Shipman]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Jamu Duck

2. Administrātora niks spēlē : Johnny Shipman

3. Pierādījumi par pārkāpumu : http://prntscr.com/lbf6am

4. Apraksts par situāciju : Tātad, situācija sekojoša. Es braucu ar savas mafijas infernusu , ķeru puisi Paul'u ,kurš muka no manis,jo bija izdarījis kaut ko sliktu man. Es braucu un tad pēkšņi mehāniķis iedod man purnā mašīnas,salauž manu infernusu. Es šim rakstu /b nahujam tu tā? Viņš izrādija  0 vēlmi veikt jebkāku roleplay. Pēc kā viņš man kaut kadu hujnu dara, tuprina triekties mašīnā. Es sadusmojos ,jo viņš tādā veidā apdraud mana IC tēla dzīvību,jo būsim reāli,ja es  esmu mafijas biedrs un kaut kāds dīvainis ar towcaru brauc man pāri,es darīšu jebko ,lai izdzīvotu - tāpēc es viņā izraidīju 3 šāvienus, pēc kā viņš /s tev ''sievietes dzimumorgānā krieviski'' . Tad administrators Johnny mani ievieto cietuma, sāk man rakstīt muļķības,ka neesmu pirms tam izdarījis kaut kādu /do. Kādu /do? Viņš saka,ka neesmu aprakstījis savu tēlu. KUR TAS IR REDZĒTS,KA PIRMS KAUT KĀDAS DARBĪBAS MAN IR JĀRAKSTA /DO MANS TĒLS IR TĀDS UN TĀDS,VIŅŠ SPĒJ DARĪT TO UN TO,JO IR TĀDS ?!?!?!!? Muļķības. Pēc kā administrators saka,ka es DZĪVĒ nespētu to izdarīt. Kāds sakars tur ar manu dzīvi, ja es spēlēju LOMU SPĒLI un attēloju KONKRĒTA CILVĒKA LOMU,kurš NAV ES. Kā tas administrators ir ticis par administratoru ,ja neizprot ROLEPLAY? Iesaku viņam apmeklēt kādu nopietnāku RP serveri, kur var ātrā laika periodā iegūt labu RP izprašanu. Paldies!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Da neko gudru nestāstīšu, mehāniķis nejauši ietriecās tavā autā, pēc kā tu izkāpi sāki pa /b viņam braukt augumā, pagāja 10 sekundes un tu viņu vienkārši nošavi, neko pat nepasakot ic. Kā jau teici tu esi mafijā un kapēc ja pat neesi neko viņam pateicis, šautu nost cilvēku, varbūt viņs rakstīja kaut ko vai nez, varēji pateikt lai maksā vai atvainojos da jabko, lai to atrisinatu, tu vnk neko nesakot nošāvi, kas tiek uzskatīts par DM. Priekš kam sev veidot tādas problēmas dēļ kurām tu sēdētu cietumā, ja noķertu policija, it īpaši ja tu to dari tieši pie stacijas. Tik daudz liecinieku un sanāk sēdēt cietumā, vienīgā atšķirība spēlē sēdētu 1h un dzīvē 10 adus, tapēc jau pofig un var šaut. :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kāsis said:

Da neko gudru nestāstīšu, mehāniķis nejauši ietriecās tavā autā, pēc kā tu izkāpi sāki pa /b viņam braukt augumā, pagāja 10 sekundes un tu viņu vienkārši nošavi, neko pat nepasakot ic. Kā jau teici tu esi mafijā un kapēc ja pat neesi neko viņam pateicis, šautu nost cilvēku, varbūt viņs rakstīja kaut ko vai nez, varēji pateikt lai maksā vai atvainojos da jabko, lai to atrisinatu, tu vnk neko nesakot nošāvi, kas tiek uzskatīts par DM. Priekš kam sev veidot tādas problēmas dēļ kurām tu sēdētu cietumā, ja noķertu policija, it īpaši ja tu to dari tieši pie stacijas. Tik daudz liecinieku un sanāk sēdēt cietumā, vienīgā atšķirība spēlē sēdētu 1h un dzīvē 10 adus, tapēc jau pofig un var šaut. :D

Uzskatu,ka tas darbs,ka viņu nošāva ir policijas darbs,nevis administratora. Tas viss bija jāpatur IC, ja tu gribēji ,lai es daru RP,tad varēji doties un nodot mani , it kā tu būtu benzīntanka kamera. Viņš man neko netaisījās darīt,es pat /b neko neuzdirsu,tikai pajautāju nahujam viņš tā dara,pēc kā viņš vēl 2x ietriecās mašīnā. Ja mans IC tēls izvēlējās viņu nošaut, jo viņš vienkārši sabojāja manam tēlam NODEVĒJA/IENAIDNIEKA izsekošanu. Ja tik ļoti tagad raksti,ka policija mani iesēdināt varētu ,tad go, veidojam RP un daries, jo pagaidām tu māki tikai uzrakstīt tizlu atbildi un cenšoties parādīt ,ka es neizdarīju neko pēc RP.

Link to comment
Share on other sites

Ja šī bija publiska vieta, tad jails ir patiess, jo dzīvē mafijnieks nepievērsīs sev lieku uzmanību. Ja tas bija nomalē, tad jails daļēji patiess, pieņemu, ka esi jau atsēdējis jail.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...