• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

par kādiem čītiem


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?:Man ir bralis server nick:Girts_Brothers es izveidoju viņu vieta topick,jo viņs nevar reg majaslapā...

2. Pārkāpēja niks iekš serverī?:mans brālis Girts_Brothers ieejiet serverī un rādas bans kautvai viņam ir 11 gadi un viņš nezin kā to izmantot un vispār čitus nelietojam

3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo:Iegaja serveri un ieraudzija ban par itkā "4ītošanu"

4. Kā vainas dēļ tas notika?

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video:nav

Link to comment
Share on other sites

2. Pārkāpēja niks iekš serverī?:mans brālis Girts_Brothers ieejiet serverī un rādas bans kautvai viņam ir 11 gadi un viņš nezin kā to izmantot un vispār čitus nelietojam

 

 

 

:D:D:D: :D:D:D:D: :D:D:D

Edited by Rihardo_Rubenito
Sūdzibu topikos drīkst piedalīties tikai sūdzības autors, servera administrācija un apsūdzētais. Pārējie, kas postos, saņem +10 warn.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nefig ar čitiem staigād!

Edited by Rihardo_Rubenito
Sūdzibu topikos drīkst piedalīties tikai sūdzības autors, servera administrācija un apsūdzētais. Pārējie, kas postos, saņem +10 warn.
Link to comment
Share on other sites

nu, a sadaļa pareizā?, tavam brālim ir 11 gadi jeb tev?

Edited by Rihardo_Rubenito
Sūdzibu topikos drīkst piedalīties tikai sūdzības autors, servera administrācija un apsūdzētais. Pārējie, kas postos, saņem +10 warn.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pēc gramatikas izskatās , ka tev ir 11 gadi nevis tavam brālim!

Edited by Rihardo_Rubenito
Sūdzibu topikos drīkst piedalīties tikai sūdzības autors, servera administrācija un apsūdzētais. Pārējie, kas postos, saņem +10 warn.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...