• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba par Lauma_Stefanos


Recommended Posts

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Jony_Price

2. Administrātora niks spēlē : Lauma_Stefanos

3. Pierādījumi par pārkāpumu :  https://failiem.lv/u/ky29cnvw#/view/sa-mp-029.png

4. Apraksts par situāciju : vis sakas ar toa kad izgaju noa cietuma un tad pieskreju pie laumas un saku churat un vina mani ielika cietuma uz stundu un ka ari draudeja ar maximaloa soadu !!

 

 

 

 

Atceramies, ka bez pierādījumiem sūdzība tiks slēgta un tu tiksi sodīts (posts tiks uzskatīts par lieku un sodīts ar 10% warn.).

Šajā sadaļā drīkst rakstīt tikai administrācija un topika autors. Pārējie , kuri postos saņems 10 procentus warn!

 

 

ps. Izveidoju tā lai visi administrācijas topiki būtu vienādi, nevis katrs dažāds.

  •  
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sāki čurāt pie Domes, cilvēkam virsū. Uzskatu, ka jails ir patiess. Tā kā biji pārliecināts, ka sods nevar būt uz stundu un kaut ko ņēmies reportā, pateicu, ka palielināšu sodu. 

 

http://prntscr.com/lgd32q

Te vispār minimālais sods ir 100 minūtes (zinu, ka absurds un ir par daudz), bet, ja jau sekojam visi līdzi tam kas ir rakstīts kaut kur, nevis domājam ar savu galvu, varēju iemest sākot no 100 minūtēm. Vēl kādas pretenzijas?

Link to comment
Share on other sites

tu man dradeji vispar kapec tu pirki adminu a tapec jau esi tik nelogiska un tik nepargalviga par toa koa cilveks izdara spele akd.. dzive evi nosistu ja satiktu

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Einārs Upenieks said:

tu man dradeji vispar kapec tu pirki adminu a tapec jau esi tik nelogiska un tik nepargalviga par toa koa cilveks izdara spele akd.. dzive evi nosistu ja satiktu

Kur es pirku adminu? :D

Tu spēles dēļ sistu cilvēku nost? Varbūt Tev būtu jāpiedomā, kur izmanto savus līdzekļus. Nestreso un atbildi par sevis izdarīto! 

 

5 minutes ago, Oᴡᴇɴᴅᴇᴛᴛᴀ said:

Sūdzība aplama

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...