• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Alex falcone


Tweety

Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :Nikko Tweety

2. Administrātora niks spēlē :Alex falcone

3. Pierādījumi par pārkāpumu :https://prnt.sc/lgz7n1

4. Apraksts par situāciju :Karoči Alex ateleportējās uz staciju un sev līdzi ateleportē fujaku. Alex prasija vai vajag hp,labi tālāk viņi tur bazarē. Alex uztaisa QS,Cs,kautvai visu to redzēju un uzrakstiju viņam pa /b čatu lai tagad davai sevi iejailo un viņš man vnk pateicu lai beidzu raudāt.Bet kad parastie spēlētāji kko tādu izdara,tad uzreiz iejailo.Kur šeit ir taisnība? Adminiem tagad nav jaievēro servera noteikumi? Viņiem itkā būtu jarāda labāks piemērs.

 

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Viņš bugā bija iekritis pēc ienākšanas serverī. Gribēju palīdzēt un uzhīlot pēc izteleportēšanas no buga.

Perdaks bombī, jo tavu drauģeli iejailoju pirms tam? Nekas, visiem gadās ) 

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

34  fps samps :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, -Maikl said:

34  fps samps :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Napmīzies no smiekliem dalbojap?

Edited by kris͏taps
+2wp
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Tweety said:

1. Tavs niks spēlē :Nikko Tweety

2. Administrātora niks spēlē :Alex falcone

3. Pierādījumi par pārkāpumu :https://prnt.sc/lgz7n1

4. Apraksts par situāciju :Karoči Alex ateleportējās uz staciju un sev līdzi ateleportē fujaku. Alex prasija vai vajag hp,labi tālāk viņi tur bazarē. Alex uztaisa QS,Cs,kautvai visu to redzēju un uzrakstiju viņam pa /b čatu lai tagad davai sevi iejailo un viņš man vnk pateicu lai beidzu raudāt.Bet kad parastie spēlētāji kko tādu izdara,tad uzreiz iejailo.Kur šeit ir taisnība? Adminiem tagad nav jaievēro servera noteikumi? Viņiem itkā būtu jarāda labāks piemērs.

 

Es specā sēdēju un visu to momentu redzēju.
Čalis mums reportā uzrakstīja, ka viņš ir iebugojies, pēc kā Alekss atteleportējās un nošāva viņu, un atdzīvināja.
Jautāsi - Kāpēc viņš neslapoja? - tāpēc, ka tam, kurš raksīja report bija 3hp un, ja uzslapotu, tad viņš mirtu un tāpāt būtu jaatdzīvina.

Pēc manām domām, viņš neko nav pārkāpis, nezinu ko tu tur saskati. 

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MatT's said:

Es specā sēdēju un visu to momentu redzēju.
Čalis mums reportā uzrakstīja, ka viņš ir iebugojies, pēc kā Alekss atteleportējās un nošāva viņu, un atdzīvināja.
Jautāsi - Kāpēc viņš neslapoja? - tāpēc, ka tam, kurš raksīja report bija 3hp un, ja uzslapotu, tad viņš mirtu un tāpāt būtu jaatdzīvina.

Pēc manām domām, viņš neko nav pārkāpis, nezinu ko tu tur saskati. 

Nu tad Alex būtu normāli paskaidrojis nevis teicis lai beidzu raudāt :))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...