• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Oliver_Fox


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Guiseppe_Aweiro

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Oliver_Fox

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Ments piebrauc un sāk ar elektrošoku šaut, uzliek rokudzelžus, viņš pa rp nemaz nezin, ka es esmu izmeklēšanā, vai nē! + vēl uz pašām beigām ooc insult bija...

4. Kā vainas dēļ tas notika : Nezinu, 13 un rp nezināšana?

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :

 

Link to comment
Share on other sites

Tātad lowaks netiek uzskatīts kā ooc insults.

Otrakārt nav saprotams, tas viss notika tiko pēc pakaļdzīšanās vai jau kad bija aizbēdzis un tad pēkšņi policists parādījās un uzmeta cuff?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Kāsis said:

Tātad lowaks netiek uzskatīts kā ooc insults.

Otrakārt nav saprotams, tas viss notika tiko pēc pakaļdzīšanās vai jau kad bija aizbēdzis un tad pēkšņi policists parādījās un uzmeta cuff?

Aizbēku, biju citās drēbēs un mašīnā, piebrauca un momentāli cuff taisīja! No sākuma bija pakaļdzīšanās ar org infernusu, pēc tam ar citām drēbēm pārkāpu privātajā auto!

Link to comment
Share on other sites

Es par lowaku banoju uz 1 dienu jo ja reiz cilvēks par to ir ielicos sūdzību značit viņš ir aizvainots

Link to comment
Share on other sites

Es tev dzinos pakaļ tu sāki pārsniegt ātrumu es tev caur ./m teicu lai tu apstājies bet tu neapstājies tad tu iegriezies San fierro stacija pēc kā es tev uzliktu rokudzelžus ar rp protams lai tu neaizbēgtu.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Zanetti said:

Es par lowaku banoju uz 1 dienu jo ja reiz cilvēks par to ir ielicos sūdzību značit viņš ir aizvainots

Tas liekas pārāk tizli, jo lowaks es nezinu kā var tevi aizskart, ja tā nozīme gandrīz neiksistē, pirmkār šāds vārds ir tikia mums latviešiem, otrakārt tādu gandrīz izmanto tikai geimeiri un kā man liekas tā nozīme ir vāja līmeņa spēlētājs, kā tas vai aizvainot es nez. Nejau tur ir s*ka, kura nozīme ir daudz plašāka un aizkarošāka. :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...