• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Morgan_Gainz


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Rory_Jackson

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Morgan_Gainz, Hisato_Kuroki

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Nu video viss redzams, bet nu šie jau pa visu servaku šādus jokus dzen! Morgan_Gainz kā redzams stāvošu DB sāka maukt un šoreiz es domāju jāsoda arī Hisato_Kuroki, jo viņa līdzdalība ir acīm redzama, viņš nemaz necentās novērst šo radušos situāciju! 

4. Kā vainas dēļ tas notika : Abu gudrinieku! 

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)  

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Nu jūs jau tur kā lovaki maucat un DM pa visu servaku taisat!  Nu malacis tas ir arī viss ar ko tu vari lepoties savā dzīvē, uzturot koviku par savu pēdējo kapeiku! :D  Traks čalis tu! 

 

Tik rēcīgi, ka met -REP vnk par to ka parādu kāds servaks ir, kad acc nav on :D  

P.S tak metat vēl pilnīgi neko nietekmē šitas :D 

 

 

  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars ar mani? xd prost braukāju, nezināju ka vins db taisa, nogļukoja man kk tur, likās ka prost sēž mašīnā!

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Letiwi said:

Kāds sakars ar mani? xd prost braukāju, nezināju ka vins db taisa, nogļukoja man kk tur, likās ka prost sēž mašīnā!

Ai nu nevajag te tagad liet, žēl ka pirmās 2x nesāku filmēt! Vismaz varēji piespēlēt viņam, lai nav stāvošs DB :D 

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ♣BOSS♣ said:

Ai nu nevajag te tagad liet, žēl ka pirmās 2x nesāku filmēt! Vismaz varēji piespēlēt viņam, lai nav stāvošs DB :D 

es atvicaju lejēj, man kk noglucija, man axujena modots gta, no mana skata punkta izskatijas ka vins prost sez masina

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Letiwi said:

es atvicaju lejēj, man kk noglucija, man axujena modots gta, no mana skata punkta izskatijas ka vins prost sez masina

Nu nevajag likt tādus modus, kas maina spēles gaitu ! :D 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ♣BOSS♣ said:

Nu nevajag likt tādus modus, kas maina spēles gaitu ! :D 

stock gta pēc tevis izskatās ( sūda )

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Letiwi said:

stock gta pēc tevis izskatās ( sūda )

 

Un ko man tagad darīt!? Ak vai samp is life :D Ai kauns diskutēt ar šitiem bailuļiem, kuriem bail noraut banu, jo tad viņu dzīvēm vairāk nebūs jēgas !  Sad Life :( 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ♣BOSS♣ said:

Un ko man tagad darīt!? Ak vai samp is life :D Ai kauns diskutēt ar šitiem bailuļiem, kuriem bail noraut banu, jo tad viņu dzīvēm vairāk nebūs jēgas !  Sad Life :( 

tak juuuu samps ir dzīve, tik pls neliec šitos cirnge ass signus, nevaru skatīties, un par to banu noraušanu nava bail, tik negrib kredītus tērēt, tā jau maz :(

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Letiwi said:

tak juuuu samps ir dzīve, tik pls neliec šitos cirnge ass signus, nevaru skatīties, un par to banu noraušanu nava bail, tik negrib kredītus tērēt, tā jau maz :(

Var redzēt ! :D  Pff nepatīk neskaties ! O jā vēl viens kas par savu pēdējo kapeiku uztur koviku! :D  

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ♣BOSS♣ said:

Var redzēt ! :D  Pff nepatīk neskaties ! O jā vēl viens kas par savu pēdējo kapeiku uztur koviku! :D  

man jau zbis, es te postus pakrāju, btw nonjem savu sign, izpalīdzi visiem un nē, es jau banus nerauju bieži, tpt es netaisiju db!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Letiwi said:

man jau zbis, es te postus pakrāju, btw nonjem savu sign, izpalīdzi visiem un nē, es jau banus nerauju bieži, tpt es netaisiju db!

 Nu ņem , ja jau tev tā nepatīk!  Krč ja nav pie kā piekasīties, kasās pie sign kur tik low var būt es nesaprotu! :D  Nu tak labi, ko tad tu uztraucies!? 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

nu ble man postus vaig, un neesmu tāds cringe cilvēks, ak jā, tu tak nez kas tas i... btw par to tēmu, es netaisiju db, to taisij makarons soo yeee beibi

Link to comment
Share on other sites

Jau ir banots par to pašu cik sapratu.

Hisoto tiek sveikā šoreiz, pārāk īss laiks lai būtu parliecinoš pierādījums ka viņš ir līdzdalībnieks.

TC.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Kāsis locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...